Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Jobb az orgazmusotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Jobb az orgazmusotok, ha el van húzva az előjáték?

Figyelt kérdés
Tehát ha mondjuk elmegyünk egy eseményre , és már ott itt ott megérintem a pasit. Majd otthon is sokáig húzom az agyát , mert pl lassan kezdem csak orálisan kényeztetni. Nektek ilyenkor kirobbanóbb az orgazmusotok?
2017. szept. 18. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát persze! Nagyon is. Mint neked...
2017. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
100%

és gyorsabban következik is be,ami neked nem biztos,hogy jó

..

2017. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem csak szopástól van, p.nciba általában nem az igazi az orgazmus.
2017. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van hogy jobb, van hogy nem. Előfordul, hogy a második menetnél sokkal nagyobbat élvezek mert elsőre hamar elmentem.


Ha már egy eseményen is nagyon felizgatod akkor inkább hagyd hogy gyorsan lerendezzen otthon. Kicsi kacérkodás után még jó a hosszú előjáték.

2017. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen, szeretem a hosszú előjátékot, de úgy, hogy végig izgalmas is legyen...
2017. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
még szép hogy nagyobb és jobb percekre leszoktam bénulni akkorákat lövök mint egy tenyészló szoval volt hogy 9 et is akkor 2 napra ki vagyok elégitve :D 23f
2017. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!