Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem kezdeményeznek függetlenül attól, hogy mit szeretnének?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy itt is és a valós életben is nagyon sok lány/nő sír, hogy nem talál magának partnert/szerpartnert/chatszexpartnert/domot/szimpla beszélgetőpartnert, akármit. Lényegtelen, hogy mit keres, mindenre szokott lenni jelentkező már itt GYK-n is, de sokszor máshol is. Ott áll a beteljesítetlen vágyával, bekiabálja a közösbe és utána semmi.


Én viszont azt tapasztalom, hogy miközben panaszkodnak arról, hogy nincs egy normális pasi aki kielégítené az akármilyen vágyukat egyrészt soha nem kezdeményeznek akár csak egy rövid levéllel, mintha az valami rangon aluli dolog lenne, de sokan még el is utasítják azt is, ha kapnak privátban megkeresést, mintha az valami borzasztó dolog lenne.


Valahogy nem áll össze a kép. Ha valami nagyon kell és ott van előtted, miért nem veszed el? Egy nőnek sokszor elég két-három szót mondania/írnia, utána körbeugrálják a pasik, de van aki még erre se veszi a fáradtságot, csak panaszkodik bele a nagy semmibe, hogy milyen rossz.


A "miért nincsenek normális pasik XY tevékenységre (privátot ne írjatok mert azonnal tiltok)"-szerű kérdés pedig szerintem önmaga a tökéletes önellentmondás.


2018. jan. 3. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyávaság.
2018. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
számomra is rejtély, de kíváncsian várom az első női válaszolót, hogy megmagyarázza.
2018. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2018. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem akarunk rámenősek lenni, illetve nem akarunk egy csomó ránk nyomuló lúzert sem.
2018. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A privátokat azért utasítom el, mert egyáltalán nem akarok interneten ismerkedni. A GyK-s pasik 3/4-e otthon ülő lúzer, aki "rámegy" mindenkire, aki odaírja a válasza után, hogy "L", pedig még azt sem tudja, hogy nézek ki.

Mondjuk én pont nem az vagyok, aki kérdésben sír, hogy nem talál szexpartnert, mert elég ajánlatot kapok így is. De ha van nálad egy bizonyos léc, és nem is olyan mélyen, akkor azért több idő, míg találsz egy alkalmas pasit, akár szexre is (nálam rengeteg szempont van). Ha már megvan a kiszemelt, akkor szoktam én is kezdeményezni, néha viszont van benne valami izgalmas, hogy kicsit "megdolgoztatom", ahogy azt is élvezem, ha ő is időnként nehezebben elérhető... ettől valahogy érdekesebb lesz az egész. :)

2018. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy szórakozóhelyen, egy munkahelyen vagy az utcán pontosan ugyanannyi lúzer, gázos ember van, mint itt, sőt, meg merem kockáztatni, hogy még több is. Menj végig szombat este az utcán és számold meg, hogy szerinted hány lenne képes kelezni egy ilyen marha bonyolult oldalt, mint a GYK.


Ez az "X helyen nem ismerkedem" semmi más mint sznobéria. Pontosan ugyan azok az emberek vannak itt is, mint mindenhol máshol, sőt, néha még értelmesebbek is. Mellesleg szerintem a valós életben az emberek több mint 3/4-e olyan, hogy én tuti nem kezdenék velük kapcsolatot.


Jó kérdés az is, hogy észt osztani itt mennyivel lúzerebb tevékenység mint magánra válaszolni. De ez inkább csak költői.


Nyilván ez csak egy példa volt, előfordulhat, hogy pl. a kedves utolsó válaszoló olyan elitebb körökben mozog ahol messze okosabb, szebb és sikeresebb emberek vannak. Azt tudom, hogy ahol átlagember megfordul - legyen az akár egy igényesebb munkahely, de sokszor még egy nagyobb baráti társaság is - ott legalább annyi idióta van, mint itt. De inkább több. Én egy ideig sokat voltam 5 csillagos szállodák belvilágában mint vendég, annyi rottyon levő fazont én még életemben nem láttam mint az ott lakókat. Nyilván van még ezer másik hely ahol "minőségibb", kevésbé lúzer emberek vannak.


Természetesen tiszteletben tartok minden véleményt és köszönöm mindenkinek aki megosztotta velem. Mindenki maga dönti el, hogy miként viselkedik. Ez egy szabad ország. :)


Azt még hozzátenném, hogy egy szimpla levéltől egy nő nem lesz rámenős, azt viszont senki nem fogja tudni megúszni, hogy ne nyomuljon rá egy csomó lúzer, akár a valós életben, akár a neten. Ahhoz elég létezni, lemenni az utcára, vásárolni, tanulni, dolgozni vagy GYK-n válszolni egy kérdésre. Ezt pedig mindannyian kénytelenek vagyunk megtenni. Kivéve az utolsót.


Egyébként most belegondolva, az utóbbi hetekben elég sokat ültem otthon. Jó lesz vigyázni. :)

2018. jan. 4. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!