Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól mondanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mondanátok azt (nemtől függetlenül), hogy a szüzesség megléte már nem átlagos, vagy rendkívüli?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
666 év.
2017. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 felett
2017. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán 35 től
2017. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Hát figyelj, mivel csinos lány vagyok, így átlagban jó pasikkal/csinos lányokkal vagyok körülvéve, náluk már az is fura, ha 20 évesen még szüzek. Szerintem 20 fölött rendkívüli, biztos azt gondolnám, hogy vallási okokból szűz, vagy mert senki nem akar szexelni vele.
2017. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy csak egyszerűen nem voltak még szerelmesek, nem találtak még normális, szingli embert.

Mint én. Én ezt válaszolnám ha valaki kérdezné tőlem, miért nem csókolóztam még 20 éves létemre.

Köszönöm a válaszokat, főleg a 30-asokat, hogy még az is rendben van.

2017. dec. 30. 20:25
 6/9 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném ezek nem kötelező dolgok (de nem vagyok aszexuális, kicsit sem).
2017. dec. 30. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A mai fiataloknál már az ciki, ha 14-16 évesen még szűz valaki.

Egyébként meg én azt sem szólom le, aki még 60 évesen is szűz. Ahogy mondtad kérdező, nem találta meg még a megfelelő partnert és ennyi.

Szerintem ebben semmi szégyen.

Inkább az a gáz, ha valaki már 12-14 évesen több f@$zt fogott, mint kilincset, de Őket sem akarom bántani, mert kellennek a világra a ribizlik meg a hímringyók, mert különben sokan már rég öngyilkosok lettek volna, vagy erőszak tevők.

2017. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondnám h 30 felett. De nagy átlagban ha nem mondod meg a kutyának nem jut eszébe.

Pláne ha jól nézel ki R-GO ezért is simán hazudhatsz.


Ja igen volt 2-3 nőm de most nincs senki, tudod a körülmények.... stb stb sablon szöveg.

Kb akkor lehet kikövetkeztetni h valaki tényleg az ha semmi szociális élte nincs, fél életében csak otthon ült v v milyen szenvedély rabja.


Olvastam fórumon ahol meg is mondta az illető h őt semmi nem érdekli csak a hobbija, nincsenek barátai, nem utazgat, munkába is csak muszályból jár.


De am meg magánügy. Senkinek nem válltozik tőle semmije.

2017. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mivel 20 évesen teljesen érintetlen vagyok, én inkább büszke vagyok rá, és örülök hogy igennel válaszolhatok. De nem nagyon kérdezik.

Egyáltalán nem vagyok rossz megjelenésű, de az igaz hogy nincs szociális életem...nem szeretek ismerkedni. De nem szeretnék örökre így maradni, így reménykedek hogy pár év múlva rámtalál a szerelem, nem tudnám elveszíteni szerelem nélkül.

2018. jan. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!