Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdés férfiaknak: Ha létezne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés férfiaknak: Ha létezne olyan női robot ami megadja a valódi nő tökéletes illúzióját, de a nőkkel járó problémák nem jönnének vele, választanád inkább a gépet mint a valódi nőt?

Figyelt kérdés

Mindig kedves, mindig kívánja a szexet, folyamatosan gondoskodik rólad, bármit megtesz, külsőre képtelen vagy megkülönböztetni a valóditól, olyan fejlett az intelligenciája, hogy akár vendéglőbe vagy egy állófogadásra is elviheted, nagyestélyiben hozza a tökéletes végzet asszonyát, de akkor is csak egy gép.


Melyiket választanád, a gépet ami közel tökéletes vagy a valódi nőt annak minden hibájával és erényével együtt?


Esetleg szexkapcsolatra jó lenne addig, amíg nem találsz egy valódi nőt?


2018. jan. 4. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőből a valódit választanám. Viszont ha már lesznek ilyen fejlett robotok, akkor én akarok 2 robot hiúzt, amiket a lakásban tarthatok. :)
2018. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén elszomorodtam a válaszoktól...
2018. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Én csak olyannal fekszem le, akibe szerelmes vagyok.

Egy gépbe nem tudnék szerelmes lenni.


23/F

2018. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem az emberek is eléggé sorozatgyártottak. A különcökért rajongok. A legtöbb embenek nincs semmi önalló gondolata, csak ismétli amit a többitől hall. Nem kell a robot, de emberből se kell gépies. 25/F
2018. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem szeretheted, mint tudatot..., mert nem olyan tudata van mint nekünk, hanem olyan.. mint pl egy elektronnak?
2018. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!