Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ágyban nagyon jó vele, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ágyban nagyon jó vele, de egy dolog mégsem stimmel. Miért?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jó a szex, mindent jól csinál, tapasztaltan és figyelmesen, viszont mivel nem tudok elmenni hüvelyi úton, mindig próbálja izgatni a csiklómat, de hiába segítek és irányítom, hogy merre és hogyan csinálja, nem jó és nem sikerül neki. Néha oda téved ahova kellene, de egy másodperc múlva annyi az érzésnek mert megint kiesik a ritmusból. Azért nem értem igazából, mert a volt barátom talált rá anno arra a pontra ahol nagyon jó és egy perc alatt elmegyek és még ha fáj is bevallanom, nagyon jól csinálta (pedig az ágyban közel nem volt olyan jó, mint a szerelmem) és magamnak is azóta isteni, ha csinálom. Nem tudom miért van ez és mit csináljunk másképp vagy mit mondjak neki. Idővel és gyakorlással fog ez változni? Van aki hasonló cipőben jár? Egyébként nekem kielégítő simán az is ha csak együtt vagyunk, de így lenne teljes és őt is bántja a dolog... másfelől olyan jó a kézügyessége... ezért sem értem.

Köszi a válaszokat!



2018. jan. 4. 16:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szögezzük le, hogy nem én pontoztalak le... :D megteszed te azt magadnak is.

Semmiféle frusztrációról nincs szó, azért mert szeretnénk hogy sikerüljön és szeretné, hogy nekem jó legyen. Akkor lennénk frusztraltak, ha mondjuk a szex maga rossz lenne, de mint említettem erről szó sincs, csak ez a kis apró dolog nem működik és javítani akarunk rajta.

Igenis segítettem neki, benne van a kerdesemben is, olvasd el újra, ha elkerülte a figyelmedet ;) és nyomás alatt pedig végképp nem tartom...

DE a többi válaszolónak köszi, mert megnyugtattak és mostmár tudom hogy csak rajta kell lenni az ügyön még jobban és nekem is kitartóbbnak lennem. :)

2018. jan. 4. 19:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne mondd neki, hogy az előző barátod ezt jobban csinálta. Szép dolog az őszinteség, de ilyen tekintetben van határa.
2018. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, ezt csak itt írtam le :)
2018. jan. 8. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!