Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan, aki csinálta már több fiúval?

Figyelt kérdés
Mostanában izgat a gangbang vagy hármas gondolata, de csak pasikkal :) Tapasztalatok?

2018. jan. 4. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer kipróbálnám egy nőt a haverokkal. 20/f
2018. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#2 Elhiszem :D Én mondjuk úgy csinálnám csak, ha előtte azért rendesen megismerem a srácokat, mégiscsak elég kiszolgáltatott helyzetben lennék :D


Privátokra most nem válaszolnék, de amúgy 21 vagyok.

2018. jan. 4. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én már csináltam, volt, hogy 2 pasival, volt, hogy 4-gyel. Nagyon élvezetes volt. :) 20L
2018. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen én már kipróbáltam 3 sráccal...
2018. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináltam már több pasival. Én szeretem. Van két srác akivel már össze is szoktam így. 23L
2018. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő, de elég megterhelő volt. Szinte semmit sem élveztem az egészből, állandóan arra kellett figyelnem, hogy ne legyen fájdalmas és ne legyen durvulás. Ehhez olyan pasik kellenek, akikkel nagyon közvetlen viszonyban vagy és bármit mondasz, azt úgy csinálják. A szex minden szakaszában, még az utolsó percekben is.
2018. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát igen, 6. értelmeset ír, de talán ez a két véglet is.

Vannak lányok akiknek odafigyelés és odaadás kell, mint amilyen a hatos is így látatlanba, és vannak akik "dugjatok meg keményen" stílusban nyomják. Barátnőm inkább olyan, mi voltunk már többesben, ő élvezte, habár tény, hogy a bizalom nélkül nem megy, anélkül a lány nem tudja elengedni magát.

2018. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En csinaltam haveromnal, de egymassal is foglalkoztunk, kozben a lany masztizott
2018. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!