Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaha hüvelyi orgazmusom, vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sima csiklós orgazmus is lehet épp olyan jó, és én annak is örülök, hogy ilyen van, mégis kíváncsi vagyok, milyen lehet a hüvelyi.


A barátom valamilyen formában mindig eljuttat a csúcsra, de sajnos szex közben még sosem sikerült, mert nekem az nem jó érzés. Rossznak sem mondanám egyáltalán, egyszerűen semleges, nem érzek semmi különöset, amikor szeretkezünk.


Elég gyorsan el szokott menni egyébként, szerintem 10-15 percnél tovább még nem tartott. Ezzel nem leszólni akarom, csak az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ha hosszabb lenne, lenne esélyem? A méretei teljesen rendben vannak.


Más is van ezzel így? Van még olyan lány/nő, aki meg tudta "tanulni" a hüvelyi orgazmust?


2018. jan. 7. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Korai lenne lemondani róla.


Vannak nők akiknek 20-30 perc kell ahhoz h elérje a puncijuk az üzemi hőfokot

2018. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem tanulhato. Vagy van, vagy nincs. Nem lesz, ha eddig sem volt.
2018. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem, nem kell lemondanod róla. Mi a párunkkal közel egy éve próbálkozunk, most sikerült egy hosszú - majdnem egy órás előjáték után a hüvelyi orgazmus szeretkezés közben. Nálatok is ez lehet a probléma, kérd meg a párod, hogy szánjon több időt a tested kényesztetésére, hidd el, megéri a ‘szenvedés’ (tapasztalat, én annyira beindultam, hogy már szinte fájt, annyira vágytam rá), előjáték után ráültem és pikk-pakk elélveztem!
2018. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3,

nagyon jó, hogy elmondtad! Különösen, hogy benne van, hogy nem a hüvelyedben kellett a hosszas izgatás, hanem előtte. A férfiak általában azt hiszik, hogy az a jó, ha sokáig "kitartanak", pedig ha a nő nem képes a vaginális orgazmusra, akkor az első pár perc után csak annyira élvezi, mint a férfi bármilyen közelségét, ha meg képes rá, akkor elélvezés után éppúgy túlérzékeny lesz, mint a férfiak makkja, miután elmentek.

2018. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3-mas vagyok, mi eddig nem szántunk elég figyelmet ennek, kevés volt a behatolás előtti izgatás, első pár perc után kellemetlen volt az egész aktus, de már nagyon jó érzés, csak ezt tudom tanácsolni, több előjáték kell! :)
2018. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Magadban is tudsz gyakorolni, egy jobb g pontos vibrivel/dildoval. Érdemes kipróbálni, mert te érzed a legpontosabban, hogy merre, milyen erős izgatás kellemes, kellemetlen, semleges. Aztán ha magadnak kitapasztaltad, akkor tudod irányítani a partneredet is! 😎😀
2018. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A női orgazmust pont tanulni kell. Persze elképzelhető, hogy sosem lesz részed hüvelyi orgazmusban, de akkor sem érdemes feladni, mert a legtöbb nő csak hosszas próbálkozás és tanulási folyamat során jut el odáig, hogy sikerül átélnie. Amit én tanácsolok:

- jóval hosszabb előjáték! Az ujjazást élvezed egyébként? Ez egy fontos kérdés.

- izgasd a csiklódat szex közben (vagy izgassa a barátod)! A legtöbb nő ugyanis csak úgy tud átélni hüvelyi orgazmust, hogy a csiklóját is ingerelni kell.

2018. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Butaság az egyik válaszolótól hogy"ha nincs nem is lesz".. Ne hagyd, hogy elbizonytalanítson! Igen is tanulható!!!


kb 6 évig voltam az első barátommal mikor sikerült elérni. Nagyon sok összetevős a dolog.


Első és legfontosabb, hogy minden hülye gondolatot eressz el a fejedből!!! (Igen mi nők élvezzük a szexet, de előfordul közben, hogy arra gondolunk, hogy jajj a hasam ebben a pózban mekkora, jajj a cicim így nem igazán szép, jajj már kezd szőrösödni a lábam, és hasonló baromságok!!! ) Ezt mind felejtsd el! Ne gondolj semmi másra, csak arra, hogy a "puncimnak milyen finom" (A pasiknak is ilyenkor csak annyi az agytevékenységük, hogy puunciiii!!!) Tanuljunk tőlük :)



Második, ne akard elérni a hüvelyi orgazmust! Annyira görcsössé teszi az egészet, mert elkezded érezni, hogy most talán, na most, na, na... (közben még gőzöd sincs róla mit kéne érezni, mire vársz,) aztán a pasi másként mozdul és elment az érzés és jön a csalódottság... Felejtsd el! Ha te magad nem tudod hogy idézd elő, ne várd a pasitól akinek farka van...


Elérkeztünk a harmadik részhez. Csináld magadnak! Komolyan nyugodt környezetben magadnak kellene kitapasztalni. Ha magad vagy, nem frusztrál a sok felesleges gondolat (lásd első pont) olyankor tényleg csak az élvezetért csinálod. Ne akard elsőre hogy összejöjjön!!! Semmiképp se!!! Adj időt magadnak. Izgasd a csiklód, s közben csak legyen bent az ujjad, vagy egy vibri. S menj el így csiklóval. Aztán egy későbbi alkalommal kicsit mozgasd a hüvelyedben az ujjad/tárgyat amennyire jól esik, még mindig nem kell elmenned hüvelyileg, még mindig a csilkóorgazmus legyen a vége. Sok ilyen alkalom után amikor már nagyon élvezed a hüvelyedben való mozgást (s közben csiklót is izgatsz), állj meg mielőtt a csiklóddal elmennél. De a hüvelyedben folytasd a mozgást. Így végül is a csiklód már majd szétrobban, s a belső mozgástól orgazmusod lehet, amit még nem tudsz eldönteni, hogy ez hol történt. Majd későbbi ilyen alkalmakkor már hamarabb abbahaygod a csiklóizgatást, átkoncentrálódik az érzés a hüvelyre, aztán sok idő múlva el tudsz majd menni csak hüvelyi izgatástól is. Sok idő és tapasztalat mire átvezeted az érzést (Vagyis nálam így volt. Elképzelhető, hogy vannak nők akiknek kattan egyet a fejükben valami és onnantól teljes értékű hüvelyi orgazmusuk lesz. Nekem tanulni kellett, ez a praktika vált be) Persze ez még mind magadnak!


Aztán ha már magadnak egyértelműen érzed, hogy melyik orgazmus melyik akkor bevezetheted a partneredet is. Ez is időt igénylő volt nálunk (a sok feszengős gondolatot nehéz volt elengednem, pedig ez a legfontosabb!!!) Ne várd egyből, hogy szex közben a farkától elmenj. Vele is ismertesd meg, hogy ujjazzon, s közben a csiklódat is izgassa, majd mikor elmennél csak az ujjazást folytassa. (lehet ez is idő, mire megismeri a rezdüléseidet, ne várd első alkalomtól a csodát!)


Aztán majd idővel szex közben izgasd a csiklód, s elmenni próbálj a farok ki be járásától.


Csak nyugalom, mindenki meg tudja tanulni, csak idő kell hozzá!!!! Meg a gátlásoktól való megszabadulás!

30N

2018. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ebben a témában vagyok. Nekem egyszer úgy sikerült, hogy orálisan elégített ki,és mikor majdnem elélveztem,akkor szóltam neki, hogy dugja be.
2018. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából gyakorlás teszi a mestert. Időt kell szánni rá. Előttem már páran leírták hosszan, nagyon jól. :) Először nekem sem ment. De talán az első orgazmusom lovagló pózban volt, teljesen ültem a farkán, csiklóm érintette a hasát, előre hátra mozgással el is mentem 2 perc után. Talán ez volt az 5. szexnél. A vicc, az az, hogy előtte soha nem mentem el, mégha magamnak csináltam akkorsem. Majd utána kitapasztaltam magamon, hogy hogyan tudok egyedül is elmenni ujjal. De ami a legfontosabb ELŐJÁTÉK! Esetleg ha feszülsz nagyon, akkor előtte fürödjetek együtt, igyatok egy pohár pezsgőt, bort. Tegyetek be gyertyákat, lazuljatok. Masszázs is izgató. Mi rengetegszer csináljuk egymásnak akár utána vagy előtte, együtt fürdés is nagyon jó, az is majdnem mindennapos. Csoki is jó közben:) Annyi minden van! Szex közben még én sem tudok elmenni teljesen. Én például csak úgy tudok ha közben a csiklóm is izgatva van. Van amikor úgy csináljuk, hogy ujjaz én pedig a csiklómat izgatom, akár kutya pózban, akár misszionárius. De a legegyszerűbb, amit az elején írtam, lovagló póz... :) Ha van kérdésed nyugodtan írj privátban, ne feszülj rá, ez a lényeg. L
2018. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!