Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen nem sikerült kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen nem sikerült kapcsolatot kialakítanom, fog ez még valaha sikerülni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy úgy 21 éves koromig nem igazán érdekeltek a lányok, elvoltam magamban, mindig feltaláltam magam, nem éreztem különösebb vágyat egy barátnőre. Aztán egyik pillanatról a másikra megváltozott, mikor megláttam egy gyönyörű lányt, persze vele nem jött össze, de azóta nem igen jár más a fejemben, csak hogy vágyom egy kapcsolatra. Nekem az is hihetetlen, hogy könnyű egy éjszakást találni, mert még az sem sikerült, pedig őszintén szólva leírhatatlanul vágyom már a szexre. Mit tegyek? Tényleg olyan könnyű ez csak nekem nem megy?

2017. dec. 31. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése
2017. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha jó pasi vagy, érdekes, izgalmas, van humorod, akkor könnyű.


...de ha fura vagy, creepy, antiszociális, akkor baromi nehéz lesz. Főleg, hogy semmi tapasztalatod sincs.


Ha vannak barátaid és tartasz valamerre az életben, akkor van remény de dolgoznod kell rajta.

2017. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Zsúfolt helyeken egy kicsit feszélyezve érzem magam, de más problémám szerintem nincs, talán annyi, hogy nincs túl mély, dörmögős hangom.


Egy kicsit az biztat, hogy mások szerint kinézetre kb. 19 vagyok, úgyhogy talán még nem maradtam le sok mindenről. Mindenképp 20 alattival szeretném megejteni az elsőt.

2017. dec. 31. 14:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak barátaid, eljársz ide oda, esetleg egyetemen vannak helyek, társaságok ahová tudsz járni akkor nincs gond.


Egyet nem értek, mi a rossebet csináltál 21 éves korodig? Nem tűnt furcsának, hogy a többi srác ismerkedik, beszélget lányokkal?

Ezt így ne add be egy csajnak sem, mert elég creepy. Mondd azt, hogy vártál az igazira.


Az jó, hogy nem érzed magad reménytelennek. Ebből látszik, hogy nincs itt semmi veszve.


Egy dolgot kell csak tisztába tenni: A nők nagyon nagy része, sőt 90%-a hozzád se fog szólni, vissza se fog írni, arra se méltat hogy elküldjön. Azt a 10%-ot kell megkeresned...de ez kemény munka lesz. Sok visszautasítást kell elszenvedned, de ez beletartozik a játékba.


Én a helyedben megpróbálnám a Tindert. Elég sok jó nő van, igaz a többsége feléd se fog szarni... viszont 1-2 randit össze tudsz hozni és gyakorolsz. Legalább sok lehetőséget végig tudsz játszani. És ha nem vagy kretén, van egykét jó képed akkor havi pár randi összejöhet. Utána már csak rajtad áll :)

2017. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi, már dolgozom, az a baj, így nehezebb. Addig valahogy nem izgatott ez a dolog, most már bánom, mert így azért hátrányból indulok.
2017. dec. 31. 15:30
 6/21 anonim ***** válasza:

Mér lenne nehezebb?


Mióta végeztem az egyetemen és dolgozok, sokkal lazább az élet. Nem csak hogy pénzt keresek, hanem még haza is érek délután 5-6 felé, ha úgy adódik. A hétvégék szabadok stb...

Egyetemen délután is szopó volt, hétvégén beadandók, zhk stb... na akkor nem volt időm csajozni. Most kezdek élni, meg csinálni a saját vállalkozás ötletét hétvégente.

2017. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetemen kaphatóbbak szerintem a lányok, például gólyatáborok, meg aztán ott össze is vagy "zárva" velük, úgy gondolom, ott könnyebb. Munka mellett meg már erősen kell keresni a lehetőséget.
2017. dec. 31. 15:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Ott sem kolbászból van a kerítés. Ha mérnöki szakot csinálsz, kevés a csaj...és olyan nehéz, hogy csajozni sincs idő kb.


Mindegy, ott a net... és a régi baráti társaságok, bulik, fesztiválok nyáron.

2017. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Fesztiválokon könnyen lehet? Vagy az is csak mese?
2017. dec. 31. 15:56
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron elég simán ment...igaz én már idősebb vagyok, és a 18-20 éves csajokkal ezerszer könnyebb, ha mondjuk 25-28 éves vagy. Mármint érzed hogy sokkal érettebb vagy náluk :D

de ehhez oda kell menni és beszélgetni. Sokszor elküldtek, vagy hülyének néztek. Pedig nem szar dumákkal mentem oda seggrészegen.


A lényeg, hogy úgy lehet jól ismerkedni, ha érzed hogy jobb vagy a csajnál. Érted na.. ha idősebb vagy, van jó melód, és fejben is érettebb vagy, akkor garantált a siker. Akkor is ha nem vagy alfahím.


Az a helyzet, hogy kicsit vadász üzemmódba kell váltani, határozott flegmasággal. Pimasz (nem bunkó) poénok beleférnek. Az fix, hogy érdekes izgalmas emberként kell odamenni. Ha szürkeegérként mész oda gombóccal a torkodban, akkor necces az ügy. Az élő csajozáshoz éléggé toppon kell lenni fejben. Nekem se megy általában. Csak akkor megyek oda, ha mondjuk látok némi esélyt is rá.

2017. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!