Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy szűz pasim. Én úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unikornis564 kérdése:

Van egy szűz pasim. Én úgy vettem észre hogy fél nálam aludni ill. Lefeküdni velem. Hogyan tudnám bátrabbá tenni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 21:25
 1/7 RRR ***** válasza:
59%

felhúzod nappal

..

2018. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ne probléma a szerepcsere, adhatsz egyértelmű jeleket is. :) Lehet, hogy nem biztos benne, hogy szeretnéd. Abban meg persze 100%, hogy nem biztos, hogy jól fog-e teljesíteni. Azok a fiúk, akik figyelnek a párjukra, eléggé tudnak görcsölni, hogy jól bírja, stb. Nem tudják, hogy az első alkalom főleg nem erről szól. :)


Kezdeményezz, vagy erősen célozz, szerintem örülni fog. Ha nem, akkor lehet, hogy beszélnetek kellene egymással őszintén.

2018. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2018. jan. 9. 05:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írd ide, ha van valami fejlemény - nyilván nem részleteiben, csak hogy sikerült-e meggyőznöd, vagy ilyesmi! :)
2018. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig annyi,hogy azt mondta hétvégén nálam alszik:)
2018. jan. 9. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. Minden jót nektek! :)
2018. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen 😊
2018. jan. 10. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!