Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valójában mindenki saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mindenki saját magával akar dugni?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran látok olyan párokat,akik olyanok,mintha testvérek lennének.

Utána olvastam és azt találtam tudományos(!) cikkekben,hogy az emberek sokkal vonzóbbnak találják azokat,akik hasonlítanak rájuk.

Tehát alapvetően mindenki egoista és saját magával akar dugni?


2018. jan. 9. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes mód ez ellent mond a biológiai funkcióknak. Pont a változatosság lenne a fontos.

Ez csak azt jelenti, hogy az emberek a biológiájukat felül akarják írni akarattal. Csak hogy nem nagyon működik ez. Ezért szakítanak olyan sokan...

2018. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ramone ***** válasza:
43%
Ha lenne egy olyan lány mint én akkor az tuti hogy engem akarna szoval lehet benne valami... :D
2018. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, bocs, én nem akarom saját magammal magamat megdugni
2018. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ezt a cikket tudnád kérlek linkelni? Érdekesnek találom,valamit én is hallotta már erről amúgy
2018. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem tudom elképzelni, miféle tudatmódosító szer hatása alatt juthatott ez eszedbe.
2018. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Végülis szívesen leszopnám magam!
2018. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,èn a farkam nem tennèm magamba ,nincs az a pènz :)
2018. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyet én is hallottam/tapasztaltam. Tényleg érdekes,de magyarázatot nem tudok rá.
2018. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés!
2018. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban mi lenne az érdekes / izgalmas / új?

Ha a férfi másommal lennénk együtt, akkor mindketten vonakodnánk az új dolgok kipróbálásától, mert nem akarnánk elhagyni a komfortzónánkat. Lehet csak egy kis győzködésre / támogatásra lenne szükségünk, de egyikünk se adná meg a másiknak, mert egyikünk se merné.


Mindemellett én szeretek passzívabb lenni és hagyni, hogy a partnerem legyen domináns - nekem ez jön be. Ha én is passzívabb vagyok meg ő is passzívabb, ellenben mindketten azt szeretnénk, hogy a másik domináljon minket, abból semmi sem fog kisülni.

2018. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!