Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti mit szolnatok ahoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit szolnatok ahoz ha a baratotokrol kiderulne h fiukon is szokott fantazialni vagy akar csak erdekli a dolog milyen lehet a sajat nemevel?

Figyelt kérdés

Szakitanatok vele ezert?

Kinevetnetek?

Vagy tetszene nektek? Mi a velemenyetek errol?


2016. okt. 27. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Akkor ez,miért heteroszexualitás?
2016. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Az én barátom azelőtt hogy összejöttünk volna fiúkkal is szeretkezett, de engem nem zavar. Sőt inkább reménykedek hogy egyszer elhozza valamelyik barátját is hogy ketten tegyenek jól punciba. 14L
2016. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kicsi lány, mielőtt két f4sz kéne beléd, olvasd már el-persze ha tudsz olvasni is, nem csak copni,- hogy ez itt nem gyermek kategória!
2016. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogyis szakítanék vele :)

Ki meg főleg nem nevetném, persze fura lenne.. de hát felőlem ki is próbálhatná.

Csak ne tetsszen meg neki annyira,hogy lecserél egy férfira :D

2016. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Megmondanám neki, hogy döntse el melyik oldalon áll, és ha még szabad vagyok és akarom akkor megbeszéljük. Addig útjára bocsátom. Ám azt mondom azért egy 30+ éves férfi (aki az én kortársam) már tudnia kell melyik kapura játszik.
2016. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Te még tényleg nem halottál olyanról, hogy biszexualitás?
2016. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék, és különösebb hozzászólni valóm se lenne, mivel jómagam is két kapura játszom (fenti kolleginám szavaival élve).
2016. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!