Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ha a barátnőtök szűz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha a barátnőtök szűz, akkor nagyon zavaró, ha szex közben, vagy utána feltesz pár kérdést?

Figyelt kérdés

Például, hogy xy pózban mennyire élvezi, vagy hogy milyen vágyai vannak, stb?


Illetve, ha már volt pár együttlét, akkor utána szoktatok ilyesmikről beszélni?


2018. jan. 9. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha szűz, akkor hogyan van szex? Vagy ha van szex, akkor hogyan szűz?

Én ugyan nem vagyok pasi, de miért zavarná őket ha a csaj feltesz pár kérdést? Nem a kommunikációtól működik egy párkapcsolat? Vagy ezt most nem értem...

2018. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem dehogy. Nagyon szívesen válaszolnék egy szűz lány minden kérdésére. :)
2018. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ideálisabb körülmények között egy párkapcsolatban elveszíti a lány a szüzességét a sráccal és annál az együttlétnél, meg persze a következő együttlétekkor kérdez.
2018. jan. 9. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ideális esetben szex elött beszélgetnek és tesz fel a lány kérdéseket. Sőt, legideálisabb esetben nincs szex egy jó darabig, csak petting. Hogy megismerjék egymás testét és ne kelljen annyit kérdezősködni.
2018. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy! Örömmel veszem, s mindenre válaszolok. De a felkészülés során is beszélünk.


40/F

2018. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:
100%

nem dehogy

nagyon jó,ha ezt teszi és nem fojtja magába

..

2018. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nagyon örülnék ha én avathatnám be
2018. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz nyugodtan! Ugyan én lány vagyok, de még amikor nem került szexre a sor csak beszéltünk róla, akkor rengeteg (vicces, de tök alap) dolgot kérdeztem a barátomtól. Nekem ő volt az első, neki volt már több kapcsolata előttem, és igy utólag tiszta buta.dolgokat kérdeztem csak mert tapasztalatlan voltam, és sok dolgot nem értettem a szexel vagy a férfi testtel kapcsolatban. De jókat mosolygott rajta barátom meg mindenre keszsegesen válaszolt persze. :D
2018. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Dijaznam. Ertekelnem, hogy a csajt erdekli a dolog, es fedezi fel a sexet. Csk kerdezz batran. En szivesen valaszolnek egy ilyen helyzetben a szuz lany kerdeseire. Szerintem ez jo hozzallas.

26F

2018. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavaró! Voltam már tanító bácsi és nem zavartak a kérdések!
2018. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!