Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Zavaró számotokra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavaró számotokra, ha a barátotokat kielégítitek, de ő utána ezt nem viszonozza, nem csinál veletek úgymond semmit?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Mindkettőtöknek jár a kényeztetés.
2016. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Ennek az a titka hogy először a srác kell kielégítsen téged és te csak utána elégíted ki őt.Én nem lány vagyok de nekem is van párom és nekünk is volt ilyen gondunk de ez nekünk segített és azóta is működik. Egy próbát megér a dolog szerintem nálatok is :)
2016. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha párszor van rá példa nem zavar. hosszú távon igen
2016. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

eloszor mindig nekunk lanyoknak kell elmenni utana a csavonak egy fiunak elvezes utan nincs kedve bajlodni egy lannyal....

17/L

2016. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!