Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is sexi férfiakon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is sexi férfiakon a borotvált hónalj?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és két éve járok edzeni.

Mindig atlétában gyúrok és eddig nem borotváltam a hónaljam.


Pár hete viszont elkezdtem és több csaj is odajött hozzám, amire eddig nem volt példa.


És valóban jobban néz ki hogy az izmos karok alatt nem virul ki semmi.


Szerintetek is sexibbé tesz egy férfit a borotvált hónalj?


2018. jan. 10. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez az alap. Ha nem borotválja valaki, akkor az annyira undorító,hogy hiaba helyes én sem mennek oda. Mintha azt kérdezném, hogy szexi,hogy nőként nem vagyok bajuszos, mert legyantaztattam?:D
2018. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte mindenki borotválja. Strandon figyeltem, sok idősebb férfi is.
2018. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Higiénikusabb, igényesebb.
2018. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszik, ráadásul higiénikusabb.

Sőt - azt is vonznak találom, ha izmos a hasa-mellkasa, és ott is karban tartja magát - mivel izmos, nem probléma a szőr hiánya, nélküle is férfiasan néz ki.

2018. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha neki jó úgy, egészségére. Nem mondom, hogy a szőrös tetszik. Igazából nem érdekel, de ne legyen teljesen csupasz egy férfi. Számomra, hiába van kigyúrva, ha mindenhol le van borotválva, akkor selyemfiú hatást kelt. Persze nem a majmok vonzanak. :D 17/L
2018. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok teljesen szőrtelen.

A hónaljam, hasam, mellkasom borotválom.

Ilyen kéz meg láb borotválás szóba se jöhet :D

2018. jan. 10. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nálam már a has meg a mellkas borotválása is túlzás egy férfi esetében... A hónalj az mondjuk határeset. Nem várom el, de ha a pasinak magának kényelmesebb úgy, vagy mondjuk nagyon izzadós típus, akkor leszedheti. De ha meghagyja, az sem zavar egyáltalán. :)


32/N

2018. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én alapnak tartom a hónalj borotválását. Még anno kb. 94-ben egyszer leborotváltam haverral heccből, mikor mentünk strandra és kb. mindenki hülyének nézett minket, hogy minek borotváltuk le... akkor, azért még a csajok se igen borotválták azt tudni kell :D Szóval nekem alap lett ez, hogy mindig leborotválom kb. nem tudom, mikor lett amúgy trendi a férfiaknál is ez Magyar honban amúgy, de kb. úttörők voltunk szerintem ebben akkoriban. Ja és nem vagyok meleg,mert annak idején még volt olyan is, aki azt hitte ennek hatására, hogy azért borotválom le a hónaljam :D
2018. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem borotvalom csak nyirom, mégis sikeres vagyok. Mondjuk a 30-as korosztályba tartozom es innen is valogatok. Es nem gyúrok.
2018. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ceruzabácsi ***** válasza:
Hónalj,nemiszerv,seggluk borotvàlás alap...48/f
2018. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!