Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fiatal fiúknál...

Szerintetek fiatal fiúknál borotvált hónalj vagy fazon, vagy természetes?

Figyelt kérdés

A képeken, a tv-ben, stb, mindig azt látom, hogy tök hosszú, dzsungel honaljszoruk van a férfiaknak, és nekem is megnőne akkorára, de pl az iskolában meg mindenkinek szinte borotvált teljesen, szerintetek, melyik jobb, csajoknak melyik jön be jobban, fiúk, ti hogy szeretitek?

Szerintetek hogyan hordjam?



2015. máj. 21. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azzal törődj, hogy a suliban mi a divat! Ha téged zavar, vagy jobban érzed úgy magad, akkor borotváld! Ha nem zavar, meg is hagyhatod. Ez csak tőled függ.
2015. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én borotválom, szeirntem jobb úgy 15f
2015. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, szőrösen nagyon nem jön be.
2015. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Aki szőrtelen az olyan buzásan néz ki .A szőrzet a férfiasság egyik jelképe is .
2015. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy nyugaton nem nagyon divat a férfiaknál a hónaljborotválás. Amúgy a csajok se mind egyformák, van akinek így tetszik, a másiknak meg amúgy. Én annyit szoktam, hogy testszőrnyíróval leszedem 3 mm-re, az még pont jó ahhoz, hogy van is valami, de nem is egy dzsumbuj.
2015. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamo77db ***** válasza:
Én hagynám a helyedben, nem kezdeném el borotválni.
2015. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretem a csupasz férfiakat, de ha valaki szőrteleníti a hónalját, azzal nincs semmi baj szerintem, sőt. Elég hányingerkeltő, amikor kapaszkodik valaki 40 fokban a buszon - lehetőleg ujjatlan pólóban - és megcsap a durva hónaljszag. A dzsumbujt hiába kenegeted vagy fújod dezodorral, a bőrre gyakorlatilag nem jut semmi. Ha nem akarsz teljesen csupasz lenni, akkor is rövidítsd meg szerintem legalább nyárra.

De ez amúgy sem egy végleges döntés, ha egyszer leborotválod, simán visszanő. :D

2015. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, nem jött be. Annyira idegesített a szúrás ami 1-2 nap volt hogy inkább abbahagytam, nem akartam naponta vacakolni ezzel is, az arcom épp elég.

Nem találkoztam még olyan nővel aki a szőrtelen férfiakra bukna, épp ellenkezőleg.

2015. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy engem is nagyon idegesít a szúrós érzés, és szerintem nemsokára arcomat is elkezdem borotvalni, az is ilyen lesz?
2015. máj. 23. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Valóban nyugaton nem látok csupasz hónajú pasikat,de amerikai fiataloknál sem láttam a tv-be,csak akik ilyen kis buzn yákok voltak.



Te döntsd el neked mi a kényelmes,én csak jó rövidre vágom,nekem nem bök.



Az a férfiatlan amikor egy fiú\férfi a fanszőrét is tökre le akarja csupasztani,na az undorító!

2015. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!