Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexizés kettesben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexizés kettesben?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy a fiúk/férfiak hogy tudnak szexizni egy-egy kiegészítővel? Gondolok arra, hogy például a lányoknak/nőknek ott vannak a szexi fehérneműk, de ugyanez a férfiak esetében inkább röhejes szerintem. Szóval a kérdés még egyszer, ti srácok hogy szoktatok szexizni?

2018. jan. 10. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
?
2018. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy, hogy multiorgazmushoz segítem a hölgyet.
2018. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
mi ez a baromság?
2018. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés, mi nem érthető? A lényeg olyan férfi kiegészítőt keresek, ami nem ízléstelen és fokozza a hangulatot hancúr előtt.
2018. jan. 10. 21:52
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
"Szexizni"😫😫😫
2018. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Baj van vele?
2018. jan. 10. 21:56
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Kezdésnek jó lesz, ha nem használsz ilyen szavakat.
2018. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
2018. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A 8-as tetszik, kipróbálom ;)

Amúgy akkor milyen szót használnál rá? Ne az érdekeljen, hanem ha tudsz segíteni, akkor tedd azt, ha nem akkor meg maradj ki belőle.

2018. jan. 10. 22:03
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Engem inkább lelombozna, ha a barátom valami "cuccban" állna elém. Nem tudom, ki hogy van ezzel, de nekem annyi is elég, ha pl. csinál nekem valami ebédet mire hazaérek, hogy ne kelljen a főzéssel törődnöm, felvezet a besötétített hálószobába, szorosan átölel hátulról és simogat, miközben csókolgatja a nyakam és szexin a fülembe súg valami enyhén perverzet, ami nem hagyja a gondolataimat olyan dolgokra terelődni, mint a mosogatás meg a másnapi munka, hanem csak rá tudok fókuszálni, az illatára, a hangjára és arra, amit épp tesz.

Nem kell oda semmi szexi hacuka meg kiegészítő, ez is bőven elég ahhoz, hogy beindítson.

Nem tudom, ez más nőnél hogy van, de nálam ez egy tuti módszer. Ha ismered a nőt, akkor még könnyebb beindítani, hisz' tudod, mit szeret.

2018. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!