Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexizés kettesben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexizés kettesben?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy a fiúk/férfiak hogy tudnak szexizni egy-egy kiegészítővel? Gondolok arra, hogy például a lányoknak/nőknek ott vannak a szexi fehérneműk, de ugyanez a férfiak esetében inkább röhejes szerintem. Szóval a kérdés még egyszer, ti srácok hogy szoktatok szexizni?

2018. jan. 10. 21:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10 Köszönöm szépen, végre egy hasznos válasz! :)

Eddig így mentek kb a dolgok, csak gondoltam rá, hogy valamivel beújítok, de akkor hagyom.

2018. jan. 10. 22:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Max boxer, van direkt ilyen alkalomra áttetsző, meg cipzáros boxerem, vagy egy rezgő pénisz gyűrű,mert azt nagyon szeretjük.
2018. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Egy ing lazán kigombolva, vagy egy hanyagul felvett nyakkendő a meztelen testedre. Nekem pl ezek tetszenek.
2018. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
#10 vagyok - időközben eszembe jutott, hogy más előnyei is vannak annak, ha készítesz neki vacsit / ebédet. Rengeteg vágyfokozó fűszer van, ami könnyen meg tudja hozni az ember kedvét. A pezsgő is kifejezetten jó ebben, legalább is a barátommal így tapasztaltuk. A vörösbornak is megvan a varázsa, de nálunk eddig tényleg a pezsgő az abszolút befutó. Persze, csak ésszel. :)
2018. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha "szexizni" akarok a leborotválom totál a farkam környékét. Megőrül tőle.
2018. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én értettem, hogy mire gondoltál, de megmondom őszintén, hogy ez a " szexizés" nálam a nőkhöz kapcsolódik. A " szexiző" fiú/ férfi inkább röhejes, vagy olyan b..uzis...
2018. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom az itteni válaszolók hogy vannak vele, de én nem tudok rá jobb szót. Belekötni sokan belekötöttek, de jobbat nem tudtak mondani. Mellesleg elég szőrszálhasogató dolog egy ilyen részleten fennakadni, a kérdést mindenki értette.

Látom a lepontozás meg megy annak, aki arra használja a GYK-t, amire való - válaszolni. Ez nem egy véleménykifejtésre szolgáló platform, gyerekek :D Se nem facebook. Attól még, hogy az ujjacskák hasonlóan néznek ki, az értékelésre szolgáló gombok nem egyenlőek a like -dislike gombokkal. Nem tudom, miért olyan bonxolult dolog ez, hogy ennyien összekeverik a kettőt -bár ismételten, százszor megkaptam már, hogy túl sokat várok el az emberektől.

2018. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem élsz együtt a pároddal (ahogyan ensem) akkor a vacsi csinálás helyett mondjuk legyél vele extran extra figyelmes! Bor/pezsgő jó ötlet. A szexi ruhákat hagyd meg a parodnak, Neked elég egy új boxer.. Hidd el észreveszi!:)

Szerintem is nevetséges ha egy férfi "szexizni" próbál mindenféle kiegészítővel.

De a legegyszerűbb ha erről a barátnődet kérdezed!:) 18l

2018. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Férfi streptease ruhák is vannak.

Feszes boxer ami kiemeli a szerszámot.

Feszes poló ami kiemeli az izmokat.

Jó illat.

2019. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!