Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelt kérdés
Van egy rajzszakkör, és ott egy aktmodellt rajzoltam, aki nagyon jól néz ki. És... annyira édes. Szóval nem csak a teste érdekel, hanem a személyisége is. De rajzolás közben olyan mocskos gondolataim támadtak, még a számat is baromi erősen harapdáltam, alig kaptam levegőt. És nagyon sokszor rám mosolygott, meg beszélgettünk is. De hogy ilyen rossz dolgokban valaha is részt vegyen velem... mit tegyek akkor, hogy az ujjam köré tudjam csavarni?

2018. jan. 12. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mik azok a rossz dolgok?
2018. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tapi, durva csók, esetleg szex
2018. jan. 12. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek miért rosszak? Én elöször arra gondoltam, hogy verni szeretnéd, szolga, bdsm stb...
2018. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa nem dehogy:D nem pont úgy értettem a rosszat
2018. jan. 12. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni aztán minden jön magától:)
2018. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De van baratnöd, en lany vagyok de, hogyan mesztelen embert rajzoktok. Es meg penzt is kap erte.
2018. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó ember válaszából egy szót sem értek, a többieknek köszönöm a választ.
2018. jan. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!