Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy vagytok vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Azok a lányok akiknek nem olyan a mellük mint az átlagnak azok szégyenlik mennyire nyitottak a fiuk felé? Értem ezalatt,hogy kicsi és még lóg is.Angolul olyan saggy típus.
2018. jan. 13. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha magabiztos vagy és így tekintessz magadra, akkor mindegy milyennek gondolja más a melledet. Ha önmagadat adod, nagyot nem tévedhetsz. Lesznek egyéjszakások (ha akarsz) akiknek tetszeni fog és akiknek nem. És olyan is lesz, hogy valakivel hosszú kapcsolatban leszel, és szeretni fogja, mert elfogad olyannak amilyen vagy.


Ha szégyelled, és idősebb leszel, dönthetsz úgy is, hogy elmégy egy plasztikai műtétre (nem ajánlom, de van ilyen lehetőség is, mint tudjuk).

2018. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem szégyellem. Régebben nem mertem levenni a melltartómat, mindig nagyobbra vágytam, de már elfogadtam olyannak amilyen, megszerettem.

Kicsi,de legalább kerek, feszes.

Most már simán leveszem a melltartót, régen még hónapok múlva is nagy könyörgések árán vettem le a barátom előtt.

Addig nem vettem le, vagy ha le is került rólam, akkor is csak sötétben engedtem. Mintha nem lehetett volna érezni, hlgy kicsi...logika 😁😁😁 De ezen már túl vagyok.

2018. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#2

A kicsi és lógósról van szó, tehát a feszes cicid nem felel meg annak.:D


Nekem nagyon rossz volt tizenéves koromban,nagyon szegyeltem a baratom előtt, nem is vetkoztem le emiatt. Nagyon sok bíztatással megmutattam neki, de o szépnek találta es azota is szépnek gondolja őket. Mar nem vagyok szégyenlős elotte es elfogadtam. De rajta kilvul nem mutogatnám, egy noi öltözőben pl megint elkezdem szegyelni,ha oltozok.

2018. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére ez magyar lanyoknal sokkal ritkább mint az angoloknál.


Utóbbiaknál ez a default modell, a magyaroknál nagyon kivételes.

2018. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez az egész mell dolog már nem érdekel, akinek csak a mell mérete a fontos az nyilván nem fog leállni egy kisebb méretűvel, tapasztalatom alapján a mell méret nem fontos. Legyen önbizalmad. Ennyi.
2018. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dobj egy kepet mert kis logos mell is lehet irto szexi is, meg sajnos kevesbe is.
2019. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elvagyok vele, elfogadtam hogy ilyen. De legalabb nagyon érzékeny, elázok ha kényeztetik, és nekem ez a lényeg. Ja és kompenzálok a seggemmel:D

19L

2019. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó tetszik a stílusod... :D Egyébként az nagyon előnyös tud lenni, hogy ha ennyire élvezed, ha játszanak vele. :))
2019. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok megelégedve velük, kicsik és én nem tartom őket elég szépeknek, feszeseknek, párkapcsolatom nem volt még, az eddigi fiúk szerették kényeztetni, mert nagyon érzékenyek és élvezem, ha játszanak velük. 20L
2019. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam. [link]
2019. okt. 31. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!