Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezelnétek ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ha a barátotoknak/barátnőtöknek ABDL-es vágyai lennének?

Figyelt kérdés

Például adott egy lány akinél ezt úgy kell elképzelni, hogy emberek között szinte rá van utalva a barátjára, folyton fogni kell a kezét, meg evésnél a szájába tenni az ételt, nem azért mert nem tudja, hanem mert ez tetszik neki. Megetetni megitatni igazgatni a ruháját. Amikor meg kettesben vannak akkor tetszik neki ha cumi van a szájában meg mondjuk pelenka van rajta és akár így szexelnek.

Ti hogy állnátok ezzel ha amúgy nem infantilis a csaj, esetleg ötletek aki szintén érintett ilyenben ?



2018. jan. 14. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Aki ilyen dolgokat akar mások előtt, publikus helyeken is az pont hogy infantilis..
2018. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jólvan akkor az. nem ez a lényeg
2018. jan. 14. 11:46
 3/20 A kérdező kommentje:

privi írónak:

én vagyok a lány és a barátommal szeretnénk ezt megélni

még mindkettőnknek új lesz ez a dolog és kíváncsiak vagyunk mások hogyan kezelnék ezt a helyzetet

2018. jan. 14. 11:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem kicsit biztos érdekes lenne mindenkinek, ki jobban elfogadja, ki kevésbé. Én akár ki is próbálnám a "felnőtt" szerepét.:D ami fontos szerepet hogy ne hangoztassátok, ne hívjatok fel a figyelmet magatokra, kicsit inkabb tartsatok meg ezeket a dolgokat a lakáson belülre, úgy biztosabb. Szerintem senkinek sem hiányzik a buszon egy erkölcsrol prédikálo öreg néni:D
2018. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Mi járhat annak az embernek a fejében aki ilyenre izgul! Remélem szavazni nem mentek el
2018. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki értelmeseket ír, az ilyen kötözködőknek meg annyi hogy az oldal szlogenje hogy amit máshol nem mersz, itt megkérdezheted. Micsoda erkölcscsőszök itt egyesek
2018. jan. 14. 12:13
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Ebből látszik, hogy korcsosul a világ. 15-20 éve ilyen betegségek nem voltak.
2018. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És akkor mi van? :D
2018. jan. 14. 12:43
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nincsenek ilyen vágyaim de azt gondolom hogy ha nyilvános helyen vytok akkor ha nem kihívóan csináljátok és mondjuk ő megetet téged akkor senkinek semmi köze hozzá... Vannak igen is olyanok akik mondjuk fogyatékosság miatt nem tudnak egyedül enni vagy mondjuk pohárba önteni és ha nem koszol az ember össze mindent egy étterembbárhol és nem hangoskodik szerintem nem szólhat bele senki ha én a barátnőm vagy ő engem etet. Remélem Magyarország már van ilyen toleráns illetve ha bárki csesztetne teket akkor mondja meg a barátod vagy aki a "felnőtt" hogy bocsi csak így megy a dolog és kész... Nem részletezendő ok miatt hiába van sok tudás a fejemben engem is van hogy kiröhögnek ha mondjuk egy lánnyal egy hotelbe bejelentkezünk én nem tudom kitölteni és aláírni illetve csak valamit oda firkantani az adatlapot ezért ő teszi meg ezt helyettem és ha valaki ezt szóvá teszi akkor igen is következményekkkel kell számolnia. Ameddig fizettek az étteremben és az ő ún házirendjüket betartjátok azt gondolom lehet a többieknek fanyalogni de ne foglalkozzatok vele
2018. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

ha kettesben, privátban szeretné mindezt még talán bele is mennék (persze nem állandó jelleggel, mert az nagy nyűg tud lenni), de ha neki ez bejön, persze próbálnék én is kedvére tenni amennyire energiám engedi...


de úgy, hogy midnezt nyilvánosan közösen megéljük, pl. barátaink előtt etetni kelljen, babaként viselkedjen, hisztizzen, finnyáskodjon mint egy gyerek, na azt már kösz, de inkább nem..


ha ennek ellenére csinálná, akkor pont úgy kezelném mint egy gyereket, egy tasli után küldeném is a szobájába majd szobafogság.


30F

2018. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!