Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a barátotoknak-Barátnőtöknek nincs saját szobája? Ha nektek is hasonló problémátok van hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze az egyetemen egy lánnyal.Elkezdtem belegondolni,hogy majd a jövőben hogy oldjuk meg az ottalvós dolgot mivel én sajnos kicsi lakásban élek,s a 2 hugommal vagyok egy szobában,s kicsit szégyenlem,hogy nem tudna itt aludni.

Lányok titeket zavarna?Hogy oldanátok meg?Mellesleg ő egri,szóval nem jöhet szóba,hogy én megyek hozzá (Én budapesti vok)

Kort s nemet is irjatok légyszi!Mellesleg én 21 ő 20 éves,s nem rendelkezünk saját keresettel,hogy albérletbe költözzünk



2016. okt. 23. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég szívás

esetleg délelött mikor nálad nincs otthon senki

2016. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Páromnál is hasonló volt a helyzet, ő a bátyjával lakott egy szobában. Mi ebből nem csináltunk problémát, nekem volt/van saját szobám, és mindig ő jött, jelenleg már itt is lakik (egyelőre szüleimmel élünk egy fedél alatt, de fél éven belül költözünk).

Párom 26/F én 24/L

2016. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy apám szinte mindig itthon van,s különben is délelött suliban vok
2016. okt. 23. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

21 évesek vok

Nem rossz

Én egri vagyok majd megkefelem helyetted is

2016. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!