Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek perverz lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek perverz lányok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy még én eggyel sem találkoztam,akire azt mondanám,hogy igen te perverz vagy.

Itt a perverz szó alatt nem a prűd lányok által dehonesztáló formában használt változatra kell gondolni.


2018. jan. 14. 14:25
 1/8 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Igen, sok perverz lány van, bár ugye mindenkinek mást jelent a perverzség.. Sokaknak ami átlagos dolog az másnak már perverz.
2018. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Léteznek.
2018. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
léteznek... de soknak csak a szája a nagy, találkoztam olyannal aki mindent beígért olyanokat mesélt hogy miket szeret és csinált csak martam az arcomat aztán amikor átmentem hozzá kaptam egy bocs épp megvan szöveget meg egy közepesen szar szopást és ennyiben ki is merült a nagy perverzsége. ráadásul fenék fétises volt és végig azt kellett markolásznám a végére már kicsit unalmas lett
2018. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálad mi a perverz csinàlja seggbe?

Nyelje le? Vállalja be a 3ast swingert Bukkake-t Cuckold-ot vagy dugjon meg egy fecsatissal? Elégítse ki az összes beteg fétist ami létezik?

24N

2018. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek, persze, de tényleg nagyon változó, hogy kinek mi számít perverznek.


Viszont a nők ritkán keresnek ez alapján partnert. Inkább egy normális kapcsolatot akarnak és azon belül akarják kiélni a perverziójukat.


Emiatt ritkán fogsz olyan nővel találkozni aki kifejezetten egy vagy több perverzióhoz keres partnert. A legtöbb nő a szívéhez keres partnert és a választott pasival élné ki minden fantáziáját, legyen az akár beteges is.

2018. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt vettem észre, hogy amikor párkapcsolatban vagy egy nővel, és jól megvagytok, akkor nyíltabban adja elő, hogy mit akar kipróbálni. Ezek között olyan dolgok is lehetnek, amik perverznek számítanak, vagy csak ő hiszi annak :)
2018. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van jó néhány perverz vágyam, de ahhoz, hogy ezt egy férfivel megosszam maximális bizalom, tisztelet és megértés kell mindkét fél részéről. Eddig még csak egy olyan férfivel hozott össze a sors, akinek hasonló érdeklődési köre volt mint nekem és minden klappol köztünk ahhoz, hogy ki is éljük ezeket a vágyainkat.

26N

2018. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért leírhatnád, hogy neked mi számít perverznek. Mert sok olyan dolog van, ami valaki szerint már perverz, másnak meg az alap szex része. A kérdés így értelmét veszti.
2018. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!