Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan lányok, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik a szexuális témákról online folytatott beszélgetés után is találkoznának?

Figyelt kérdés

Itt nem kell komoly dolgokra gondolni,de azt vettem észre,hogyha őszintén beszélnek erről a lányok,akkor azt már élőben nem vállalnák.

Miért van ez?Szégyenlősek?


2018. jan. 14. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Az irogatás kötetlen, a találka macerás sok embernek. Logikát ne keress benne..
2018. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi abban macerás,amikor két értelmes ember találkozik egymással és beszélget? :)
2018. jan. 14. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ciki azt élőben felvállalni. Erre vannak az anonim oldalak.
2018. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert beszélgetni szívesen beszélgetnek, de lefeküdni veled nem akarnak. Azt senki nem fogja neked elhinni, hogy a találkozón beszélgetni akarsz.
2018. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én ismerek több ilyet, volt akivel én is találkoztam

szóval igen léteznek

2018. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam itt beszélgetni pasikkal, de akikkel találkozék is szemèlyesen, (csak beszélgetni) azok nagyon messze laknak. Akik közel lennének azok meg full beteg perverz állatok. Nem kell privát, van kivel dumáljak. 19/L
2018. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van sok lányismerősöm akikkel szoktam beszélgetni élőben, de azt nem tudják, hogy mi mozgat meg engem a szexben. Én sem tudom, hogy nekik mi a titkos vagy kevésbé titkos vágyuk. Ha szex szóba kerül, akkor felületesen: mennyi idő után feküdtünk le, hány partnerem volt, stb.
2018. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!