Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kicsit ducibb lányok izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit ducibb lányok izgatnak fel. Ez lehet valami betegség? (60-70 kg, szóval csak picit ducibbak)

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Tekintsd ezt teremtőd (természet vagy isten) ajándékának, ha nem teremtett túlzottan sikeres férfiúnak.
2018. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség! Már miért lenne betegség? Ilyen az ízlésed és kész!
2018. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

A 60-70 kiló duci? Betegek vagytok komolyan mondom.

/nem vagyok elhízva mielött még ezzel kontrázna valaki/

2018. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért,szerinted mi,utolsó?
2018. jan. 14. 18:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván magasságtól függ, de átlag magassággal ez egy átlag testalkatot feltételez. Csak itt gyakorin látni olyat, hogy teljesen normál testalkatra élettelen kocka szüzek nyomják a zsírdisznózást.
2018. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A 60 kiló tényleg nehezen nevezhető ducinak, legfeljebb ha nagyon alacsony a lány.

Az én nővérem 60 kiló, de olyan a hasa mint a vágódeszka, semmi "curve" nincs rajta. Jó lehet mert karatézik, és az izom adja a súlyát.


De akkor meg szerintem ne súlyt adj meg, hanem csak egyszerűen írd azt, hogy a kerekded lányokat szereted, akiken van mit fogni.

2018. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lányként én 168cm vagyok, és 67 kiló!

Siralmas lenne, ha a duci kategóriába tartoznék, egyedül a combom meg a fenekem nagyobb egy picit, de sokkal jobb, mintha deszka lennék. Meg izom is van azért rajtam.

De úgy amúgy meg szoktad kérdezni ezektől az ideáljaidtól hogy hány kilók? Vagy csak úgy tippelsz?:D

2018. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor 178cm 68kg-os testtel duci vagyok? Én is gyakran érzem magan így, de senki sem merte még kimondani rám. 😃 Kérdező neked úgy látszik legalább bejönne a testem. 😃

24L

2018. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyilván egy 180-as lánynak teljesen arányos a 65-70 kg.Az a normális testalkat.Én ilyen 160-as lányokra gondoltam,ahol inkább az 45-50 kg jellemző.Szummázva,fogalmazzunk úgy,hogy tetszik a teltebb,picit husis test,de nem olyan teljesen hájas.Nyilván nekik az baj,nem sértés akar lenni.De valahogy szebbnek találom,az arcukat is,cukibbak.
2018. jan. 14. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ebből már nem jössz ki jól :D Egy 160-as lány, ha ötven kiló alatt van, kórházzal fenyegetik az anorexia miatt. Személyes tapasztalatból mondom.

Bocs, de ezt muszáj volt hozzátennem.

A kérdésed szempontjából csak azért lényeges, mert semmi beteges nincs abban, hogy a normál súlyú, nem betegesen sovány lányok tetszenek.

2018. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!