Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az vajon miért lehet, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az vajon miért lehet, hogy a prosti akinél voltam, utánam törölte magát?

Figyelt kérdés

Kb. 1.5 éve hírdetett, de miután én meglátogattam egy hétre rá törölte magát az összes oldalról, s nem csak "jelenleg nem aktív", hanem teljesem törölte.


Pedig még muntam is neki, hogy 1-2 hét múlva újra mennék...



2018. jan. 14. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is válaszoltad:Pedig még muntam is neki, hogy 1-2 hét múlva újra mennék...
2018. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradandó élmény hagytál benne :D
2018. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg most is mehetnél hozzá, csak vinned kellene sok eurót, és vezetned 1000+ kilométert.
2018. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem annyira az a típus szerintem aki külföldre megy, de lehet hogy valóban ez a válasz. Erre amúgy nem is gondoltam, ez megnyugtató valamennyire...


Nekem az jutott eszembe, hogy mi van, ha észrevette, hogy vmi betegséget bekapott (nem tőlem, de ez esetben lehet előttem is az volt, csak valami olyan ami sokáig lappang, szóval akár el is kaphattam)...

Óvszert használtunk, de hülye voltam és csókolóztunk is, HIV teszhez meg még sokat kell várni, hogy kimutatható legyen, több hetet.


Illetve mi van ha tényleg annyira béna voltam, hogy ez annak az eredménye? :D

2018. jan. 14. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Miért gondolod, hogy bármi köze van hozzád?
2018. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenúl gondolom, de nem gondolod, hogy egy kicsit furcsa, hogy körülbelül 600 napja fllyamatosan elérhető, s pont amikor végre rászánom magam, hogy meglátogatom, a látogatásom után 1 héttel visszavonul? Ráadásul csak 20 éves, 18 évesen már elkezdte, s azok alapján sem lehetett arra következtetni, hogy be szeretné fejezni, amiket az együttlétünk előtt mondott.
2018. jan. 14. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyetlen ember miatt nem fogja törölni magát az összes oldalról... ennek valami más oka van, lehet hogy a továbbiakban külföldön fog ""dolgozni"". Ha nem vagy neki szimpatikus, az sem érdekli különösebben, senki nem ellensége a pénztárcájának...
2018. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
És akkor az mit gondoljon, aki 1 nappal a visszavonulása előtt volt vele? Akassza fel magát, mert tönkretette a lányt? Jesszus, szerintem ez egy tök véletlen egybeesés és kész...
2018. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elérte a szakmai fejlődésének abszolút csúcsát, veled. Csak erre gondolok.
2018. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem gondolod, hogy egy kicsit furcsa, hogy körülbelül 600 napja fllyamatosan elérhető, s pont amikor végre rászánom magam, hogy meglátogatom, a látogatásom után 1 héttel visszavonul?"


És te nem gondolod, hogy egy kicsit furcsa, hogy körülbelül 600 napja fllyamatosan elérhető, s pont amikor végre rászánja magát, hogy visszavonul, te pont akkor látogatod meg? :-))

2018. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!