Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy magömlés után ne érezzem azt az üres lehangoló érzést? 29F

Figyelt kérdés
Van olyan aki szinte rögtön tudja fojtatni a szexet miután elélvezett. Én egy menet után képtelen vagyok rá. Nem az hogy nincs merevedésem hanem utána egyáltalán nincs hozzá hangulatom.

2018. jan. 14. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt az üres lehangoló érzést kielégülésnek hívják. Van aki bír több menetet, van aki egyet, nem kell tenned semmit.
2018. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez természetes, se stresszelj rá, mert rosszabb lesz.
2018. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez attól függ. Ha a szerelmeddel történő szex után érzed ezt akkor van baj szerintem. Soha nem éreztem ilyet ha éreztem a lány iránt, de amikor nem akkor utána még az is zavart hogy ott maradt. Kérdés nálad melyik van
2018. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

hogy úgy élvezz el,ahogy az a számodra leginkább ideális és leginkább élvezetes,jelentsen ez akármilyen formát,vagy kivitelt.

ne pedig úgy és akkor lőj el ahogy azt elvárják tőled.

magyarul ha kiveszed a képletből a megfelelési kényszert és csak a saját élvezeteddel vágyaiddal törődsz.

ideális esetben az adott nő az élvezet tárgya is pont erre vágyik és az önző állat mivoltod az alárendeltsége izgatja fel és élvez el tőle.

ilyen elélvezés után csak boldogan és elégedetten lehet érezni magad,nem pedig lehangoltan.

2018. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez természetes érzés, és azért van, hogy 15 percig hagyd békén a nőt, hogy jobban megfoganjon.

Nem igazán lehet vele mit csinálni... van, akinél erősebb, másnál nem annyira. Ne foglalkozz vele túl sokat.

Jobban jártál, mint a farkasok, mert azok összeragadnak, vagy mint a méhek, mert azoknak meg a nő letépi a szerszámukat, aztán viszi magával.

2018. jan. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. Szerelmes vagyok a páromba, és van amikor szex után kell nekem is idő míg egyáltalán a közelébe tudok menni. Ha olvasgatsz ezután a problémád után, megtudod a teljes választ rá, és normálisnál fogod tartani. Ilyen az emberi szervezet!:) Nyugalom.
2018. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Ez van akkor ha az ember csak az ösztönei után megy és semmi érzelem. Nekem is volt hogy abszolut nem szerettem a nőt, miután kielégültem nemhogy vágyat nem éreztem volna hanem egyenes taszított a csaj.

A msotani páromba szerelmes vagyok. Kielégüéás után nem undor fog el hanem egy végtelen béke és szeretet iránta, aztán 10 őerc és jöhet a következő eksön.

2018. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Judit58 ***** válasza:
100%

post coitum omne animal triste= szex után minden állat szömörú...ősi mondás.

A szomorúság természetes. de a férfiak-nők között nagy a különbség. A nők génylik az utójátékot..lassabban hülnek le. A férfiak hajlamosak beauludni. Aki ezeket tudja, megértő a párjával:)

2018. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Elélvezés után nem tudom folytatni a szexet. De nem érzek ürességet egyáltalán. Hatalmas boldogságot érzek, és ölelem, puszilgatom a párom. És aztán úgy alszunk el. Ezt az ürességet nem értem. Pont, hogy beteljesülés van. 39F
2018. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!