Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizikailag lehetséges orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikailag lehetséges orálisan kielégíteni 1000 pasit,18 óra leforgása alatt?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam valahol, hogy külföldön egy nő 18 óra leforgása alatt 1000 pasit szopott le, amivel bekerült a rekordok könyvébe. Fizikailag lehetséges ez?


[link]


2018. jan. 16. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudok elképzelni, minthogy mindenkinek bekapta max 3X és ennyi. Vagy csak bekapta kivette és ment tovább 😊 szerintem egy pasi sem élvezett ott el.amúgy ha bekerült a rekordok könyvébe, akkor lehetséges, csak nehéz elképzelni
2018. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fajhatott az allkapcsa meg az arca, bele se merek gondolni 😃
2018. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyjából percenként egy pasi. Alaphelyzetből az élvezésig szerintem lehetetlen. Úgy tudom elképzelni, hogy a pasikat előre felszopják a csúcs határára, és neki már csak be kell fejeznie. De 18 órán keresztül szopni, ahhoz kemény száj- és nyakizom kell. Szóval ha meg akarod dönteni, akkor állj neki edzeni!:P
2018. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.

Nekem egy idő után zsibbad meg fáj a szám

Nem hogy 18 órán belül 1000 x szopjak. 1000 különböző mèretű meg ízű fszt.

Max 50-100 pasi hihetőbb lenne mint az 1000

És amúgy mi a bizonyíték arra hogy tényleg lecummantott 1000 pasit 18 óra alatt?

Készült folyamatos videó vagy okyan kèp amu nem csak a dátumot jelzi ki hanem Óra percet is?

2018. jan. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen perc jut egy pasira. Ennyi idő alatt nem lehet leszopni senki. Max azt tudom elképzelni hogy ezren a szájába élveztek.

Azt viszont kipróbálnám.

2018. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézzük: 1080 perc alatt 1000 férfi, tehát nagyjából percenként egy. Na most ha nagyon fel vagyok izgulva, a párom el tud " küldeni" 1 perc alatt, de alaphelyzetből kizárt, ráadásul ezt 1000- szer kellene megtenni.... reménytelen.
2018. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Előttem haloványan felsejlik a kép, amikor apucinak elbüszkélkedik a lány, hogy "képzeld: Bekerültem a Guinness-be!..."


...a párbeszéd további részét mindenki fantáziájára bízom :-)

2018. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ilyet már sokszor csináltak, úgy működik, hogy mindegyik pasi kap kb 10-20 másodpercet, a csaj jóformán csak vár és szépen a pasik verik maguknak, majd amikor úgy érzik mindjárt elsülnek, akkor a csajhoz odamennek, ő lök kettőt rajtuk és el is sültek.

Állítólag nagyon nagyon megterhelő a csajnak és sokan már kórházba is kerültek amikor próbálkoztam megdönteni rekordokat.

2018. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha a rekordöntéshez elég sok felszopó/fluffer állt rendelkezésre és a csajj csak befejezte.
2018. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!