Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma a rádióban hallottam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a rádióban hallottam hogy egy ferfinek répa szorult a seggebe. Mennyire általános ez hogy pasik ezt -azt dugnak fel maguknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon nem általános.
2018. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire se általános. Az ujjával esetleg játszik egy pasi, de tárgyakat feldugni nen szokásos.
2018. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
mert volt egy hülye nem kell általános alapon venni a dolgot
2018. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Közel se átlagos dolog. Valami homo játszott magával ennyi. Hetero férfinak eszébe nem jutna bármit is oda rakni/dugni
2018. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Beteg dolog :)

Cikkben láttam, -nem tudom igaz vagy sem- valaki (ffi)egy csapággyal akart örömködni. Felhúzta, a farka beledagadt, lehúzni nem bírta. Balesetin kötött ki, de ott se volt egyszerű.

A csapágyacél elég kemény egy dolog...Fogászati valamilyen csiszolóval vágták át/le. Persze gondolom ott volt akkor vagy 30 emberke, karbantartók, tűzoltók stb... :D

2018. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hetero pasiknak nem jut eszébe erről semmi homofób, mert 1. mert pontosan tudják a nemi identitásukat

2. mert volt részük már barátnő által csinált prosztata masszázsban.

Tehát kemény heteroként ha már van akkor ujjakkal...

2018. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem serteskent irom de számomra biztos hogy nem hetero az a pasi akinek effajta vágyai vannak.

Persze mondhatja bárki hogy ő aztán hetero, csak ez így nem igaz

2018. jan. 18. 14:35
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező:

Szokták mondani, hogy ha csendben maradtál volna...

A homoszexualitás nem arról szól, hogy melyik idegvégződést ingerlik, hanem arról, hogy ugyan arra a nemű társra vágynak.

Te nagyon nagy fogalom zavarban szenvedsz, nem utolsó sorban homofób vagy.

2018. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van a kérdezőnek.

Hetero férfiként sosem ingerelném magam ott. Ha ingerlem magam, csak a farkamon teszem és csak lányokra, mint a kérdező.:D

2018. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze,persze....hetero vagy. Engem nem zavar....de azért én inkább továbbra is szeretnék olyan férfiakkal szexelni akiket inkább az én fenekem izgatja és nem az a vágya hogy a seggét toljam.

L

2018. jan. 18. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!