Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik módszer a gyakorlásra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik módszer a gyakorlásra?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen béna vagyok az ágyban... jó pasinak tartanak a lányok, amikor mégis ágyba viszem őket sokszor távoznak csalódottan. Lehet ezen segíteni mindenféle teljesítményfokozó vackok meg hasonlók nélkül?

És ha egy mód van rá, ne a prostit ajánljátok, annyira nem vagyok elkeseredve :)



2018. jan. 19. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Osztán, mir vagy béna?
2018. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dik, jó vóna ha tudnám...
2018. jan. 19. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem figyelsz elegge a nok szükségleteire? Kommunikálsz, kerdezgeted, hogy mit szeretenek kozben, mit elveznek vagy csak csinálod, ahogy neked jon?


Hamar elmész? Izgatsz kozben csiklot? Szex+csiklo, néha nyalas szünet, mig te pihensz, kommunikáció kinek mi a jo, dicséred folyamatosan a lányt, kommunikáció,stb.


Kérsz olyan dolgokat, amik a te elvezkedesedet szolgaljak mikozben ők fele annyira sem elvezike es te hamarabb el is mest?? Ilyenkor nekem mindig átjön, hogy a srácnak csak a sajat orgazmusa számít, ha ennyire onzozik. Fontos szex közben, hogy minden, amit csinálsz az a csajt izgassa es jo legyen neki vagy a farkad utan mész? Kb. ezek miatt tartok egy szexet benanak. Meg, ha nincs kellően izgató es hosszúságú előjáték vagy normalis kommunikáció es nem figyelnek lelkileg sem ram (dicsergetes pl).

2018. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válasz egy milfet tanító néninek!
2018. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én bevallom semmit nem tudtam volna írni, ha más teszi fel a kérdést, szóval hálás vagyok.

Figyelek a lányok kéréseire, nálam semmi nem tabu, arról beszélünk, amit nem szégyell, ezt rendszerint meg is teszem, de nem megy... lehet tényleg valami teljesítményfokozó jöhet csak szóba

2018. jan. 19. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy teljesítményfokozóra lenne szükség, anélkül is működnie kellene... szerintem az is kiábrándító lehet, ha csak ilyenekkel jön össze.

Az is lehet, hogy egyszerűen csak olyan csajokat fogtál ki, akikkel nagyon nem passzolnak az igényeitek az ágyban, vagy nem működik eléggé a kémia. Legalábbis én ha pl. olyannal fekszem le, akihez nagyon-nagyon vonzódom (és igazából csak olyannal fekszem le :D), és nem egy önző tapló, figyelünk egymásra, akkor pozitívnak fogom megítélni az együttlétet, akkor is, ha akadtak közben gubancok, vagy nem sikerült elmennem. Szóval nem lehet ezt ANNYIRA elrontani az ágyban...

2018. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szóval nem lehet ezt ANNYIRA elrontani az ágyban..."


Hűha, nem tudom no vagy ferf vagy, de én nőként máshogy érzékelem.:D Nagyon is el lehet rontani, sokszor éreztem én is úgy magam szex után, hogy soha többet nem szexelek, ha újra ilyen lesz...:D


Kérdező, miért kellene teljesítményfokozó? Elárulod végre mi a gond? Lelankasz vagy nem áll fel vagy elsulsz hamar? Tenyleg segíteni akarunk, de nem vagy konkret. Tudod miert voltak csaldottak a lányok egyaltalan? Így tapogatózok, annyi mindent el lehet rontani, nem tudom neked mi nem megy.:)) 24/L

2-es voltan

2018. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!