Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az ex-el! Másik nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az ex-el! Másik nap megbánjuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A történetem röviden a következő.:

3 évig együtt voltam egy pasival,első látásra szerelem nálam.Imádtam,nem tudtam nélküle létezni.

Elég sokat voltunk külön munkájából adódóan .A szex isteni volt ..

Sajnos tavaly decemberben elhagyott,mondván h nem tudja miért,távolság vagy mi az oka de beszélget más lányokkal és uy érzi ha igazán szeretne nem tenné ezt velem.Hogy nem csalt meg,de úgy a korrekt ha szakít még nem késő .

Össze törtem teljesen.Depresszió,fogyás,minden elképzelhető rossz.

Tudni kell hogy o rögtön össze is jött valakivel,azt mondja szerelmes bele.Tegnap este mégis találkoztunk,nem tudtunk szakitas után beszélni,mert o folyton a lánynál volt.Hiaba kerestem.Tegnep felhívott hogy ha szeretném akkor beszélhetünk szemelyesen.Persze h én is akartam.Fájó dolgokat mondott,hogy fogadjam el hogy boldog akar lenni és szereti a lányt,és majd nekem is jön olyan aki úgy bánik velem ahogy erdemlem,és boldoggá tesz,nem hazudozik.

Aztan be vallotta hogy mennyire kíván meg mindig.Kozeledett,és én nem utasítottam el :(

Le feküdtünk ..Oda volt értem ,az elején ellenkeztem de vàgytam is rà.Csak a csókja és ölelése számított,ki zártam azokat a gondolatokat hogy fájni fog majd holnap..Mint egy kisgyerek aki annyira örül egy hintának,hiába puffan a végén,mégis újra megteszi .Remenykedtem,hogy ha ennyire vágyik rám akkor talàn nem is szereti a másikat .

Aztan miután szexeltunk egy hatalmasat,sírni kezdett.Allitolag nem feküdt le a mostani barátnőjével,csak petting volt,el is ment,de nem akar házasság előtt szexelni.Jött neki egy ilyen mánia,hogy az bűn.S tegnap is azért sírt,hogy gyenge volt és bűnbe esett..

Én pedig úgy szenvedek most hogy el nem tudom mondani.Hogy viselkedjek ezek után.?elitélhet,mert szerelmes vagyok bele ,és semmi más nem erdekel a világon csak Ő,és Lefekudtem vele ?Tenyleg szerelmes lehet az új lányba ? Kérlek normális válaszokat adjatok egy nem normális szituációhoz.

Amúgy én 24,ő 33



2018. jan. 19. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy újra kezdeni nem szabad,mert ha nem szeret ugyanúgy megteszi maskor is hogy elhagy minden fájdalom nélkül.

Viszont én annyira szeretem és azt sem akarom,hogy egy rongynak nézzen.Mi lenne a normális ?Nem bírom hogy ne beszéljek vele :((

2018. jan. 19. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem is tudtam végigolvasni. Ez dedó! Nagyon buta vagy.
2018. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg a felének kamu szaga van. Ilyen filmes dolog. Szex után sírni kezdett a férfi...b+..-.- ez de rossz..
2018. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérem a Mindenhatót, hogy ne sodorjon utamba ily ostoba népeket.
2018. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdés, szóba ne állj többet ezzel a pasival!
2018. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja 33 évesen hirtelen halálos bűnnek találja a házasság előtti szexet. Haha. Valamelyikőtök nagyon ostoba...
2018. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogyha 33 évesen annyi esze van, hogy vallási dogmáknak él, akkor megérdemli a szenvedést, mert nem érti az élet lényegét. Persze et is meg kell tapasztalnia...


De te ?

Tőlem elvett minden nőt az élet, akit szerettem.

Elvette az összes barátomat. Hátbaszúrtak, anyagiasak lettek, sosem találok se barátot se barátnőt, mert az emberek nem értik amit mondok. Másként gondolkodok...


Ennek fényében képzelheted milyen volt minden egyes ,,dolog után". Mindegy, hogy az egy barát, vagy egy lány, akivel alakult valami. Egyesekkel ki is alakult és puff, a semmiből hirtelen megszakadt. Mindig így volt, ok nélkül!


És mégsem leszek depressziós, nem fogok vallásokat követni, mert 21 éves létemre kinőttem a vallásokból.

Igazából, sokáig én is szexelni akartam az exeimmel, és én egyire sem haragszok. Minddel még mindig ugyan olyan közvetlenül beszélek és viselkedek.

De be kellett lássam mennyire elrontotta őket az élet. Anyagiasak, flegmák, olyan... élettelnek számomra. Noszensz dolgokkal fogalalkoznak, aminek látszat jövője van, valódi nincs. Ezért elveszik a kedvem maguktól.


Még mindig csak egy gyakram mondogatott mondatot tudok mondani:

lépj tovább.

De mondhatom ezt kicsit érdekesebben is:

az élet az változás, de a változás nem mindig élet... remélem érted! :)


Ha valami magas lány vagy (175+ cm) akkor beszélgethetünk is akár. Mindegy miről... nekem meg az a mániám látod, hogy az alacsony lányok semmilyen téren nem vonzanak. :)

2018. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ess tole teherbe es tartsd meg a gyereket. Ezzel magadhoz lancolod es kenytelen lesz veled foglalkozni. Aztan hazassag es eletetek vegeig sirhattok egyutt szex utan. Legalabb ket hulyevel kevesebb a huspiacon.


Mit tegyek jaj jaj. Gondolkozz te luk.

2018. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!