Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben hogy vannak ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben hogy vannak ezek a váltások? Hogy egyszer többnyire egyik kényezteti a másikat még az elején/közepén, utána meg a másik az egyiket? Ezt könnyű tudni, hogyha már úgy egymásra vannak hangolódva az emberek?

Figyelt kérdés

És sacc/kb hány percenként vannak váltások? (Mondjuk egy 30 perces alatt) Tudom, ilyenkor nem az órával, meg az idővel foglalkoznak az emberek:) Szóval, hogy melyik rész jön melyik után, és ezek kb. hány percesek? És utána ismétlődik-e, meddig ismétlődik; amíg a másik el nem megy; vagy óvszer és behatolás az még az "épphogy elmenetel" előtt szokott lenni/fölkerülni? És olyankor annyira össze vannak hangolódva, hogy akkor az elélvezés az egyszerre történik? De az akkor már, mikor már bent van a hímvessző? Ja és meddig kell izgatni a másikat?

Még csak most került kilátásba az első párkapcsolatom; és majd ha oda jutunk, - még nagyon nem tartunk ott -

szeretnék majd nagyon jót tenni a páromnak. Őneki talán már volt kapcsolata, ha volt is, azért még én is szeretném tudni a dolgokat, jobb lenne előre. És ez most fogalmazódott meg bennem, gondoltam, megkérdezem.


Előre is köszönöm a válaszokat.

20 elmúltam egyébként, és tényleg érdekelnek ezek a részletek; hogy általában hogy vannak ezek.



2018. jan. 14. 20:16
 1/10 A kérdező kommentje:
* na jó, volt neki már kapcsolata, és szóval akkor is nagyon jót szeretnék neki adni, tenni majd vele
2018. jan. 14. 20:18
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Szopás - nyalás esetében ha nincs szex, akkor felváltva. Először az egyik kap, majd a másik. Remélhetőleg a fiú nem nyomorék és képes orgazmust okozni így a lánynak.


Amikor már szex is van, akkor többféle forgatókönyv van, de egy része általában alap:

Előjáték kell. Ez legalább azt jelenti, hogy a csókolózás, ölelkezés, blabla, majd a fiú nyal. Vannak nők, akik úgy szeretik, hogy orgazmusig nyaljon a férfi, majd utána szex. Vannak olyanok, akik csak kicsit szeretik, majd szex.

A férfiaknál is különbözik, hogy vágynak-e szex előtt szopásra (én nem, én úgy szeretem, ha orgazmusig tart a szopás).


Az előjáték után pedig szex. Olyan pózokban, ahogy szeretitek. Remélhetőleg is orgazmusig jut el a nő. Vannak férfiak, akik szeretik ha pózok között van szopás is (én pl nem, volt már rá példa, hogy kértem...de 100-ból 1). Női ismerősök mondták, hogy általában azokat a srácokat kell szopni szex alatt is, akiknek valamiért nem tud végig állni a cerka. Szopás hatására pedig megkeményedik.


Én soha nem élvezek bentre, ezért számomra a szex addig tart, ameddig mindketten kellemesnek érezzük. Utána orgazmusig tartó szopás van, illetve ritkább esetben rögtön a szex után már megvan az orgazmus és akkor a szopás kimarad.

A szex utáni rész másik fele pedig a nőtől függ. Igényelheti, hogy legyen nyalás orgazmusig, de lehet, hogy egyáltalán nem szereti már olyankor.


Volt egy olyan párom, aki aktus előtt mindig kért nyalást végig, majd ha valamiért nem volt orgazmusa aktus közben, akkor a végén is kért egy orgazmusig tartót.


A bújást, masszázst...és ezeket kivettem a képletből, pedig jelen vannak erősen.


A többszöri egymás után nálunk pedig mindig úgy működött, hogy az első szex után bármi is történt lementem nyalni, addigra a kukker is kipihente magát, majd jöhetett a második menet.

2018. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: még csak pettingeljetek. Mire tudod a válaszokat, kész vagytok a szexre.
2018. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

ui: Eléggé elnagyolt ez és inkább dugást/szexet mutat, mintsem szeretkezést, de a szerelmi részét hozzá kell tenni ha van. Ölelések, "szeretlek", ami eszedbe jut és jó. Igazából szex közben mindig úgy kell tenni mindent, ami eszedbe jut és mindkettőtöknek jó. Abból baj nem lehet.


Sok minden mellett még azt kifelejtettem, hogy vannak férfiak, akik nem szeretnek nyalni (olyat nem ismerek, aki nem szereti ha szopják...fuck logic) és vannak olyan nők, akik nem szeretik ha nyalják és szopni sem szeretnek (vagy csak utóbbi vagy csak előbbi...emberfüggő).

2018. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
666 másodpercenként.
2018. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, mindjárt elolvasom őket
2018. jan. 14. 21:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek!
2018. jan. 14. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megérzed.Ha elkezded simogatni a lányt, csókolgatni észre fogod venni ha tetszik neki.Ne hagyd ki az erogén zónákat és légy határozott.Álltalában a lányok szeretik ha a mellüket kényeztetik szopogatják.Én nem szeretem ha mindenhol órákig puszilgatnak,tehát ezt a részt lehet rövidebben negyed óra elég.Viszon a puncinál több időt tölts el.Ne egyből nyalással kezdj.Simogasd,hogy be nedvesedjen,ellenőrizd is hogy nedves e.Ha igen akkor jól csinálod.Na ezután jöhet a nyalás ujjazás.Mivel szűz vagy én ajánlom hogy szex előtt ő is elégítsen ki így a szexet tovább bírod majd.Amúgy meg kérdezd meg a lányt nyalás közbe szeretne e elmenni vagy majd csak veled.Nem -gáz megkérdezni.
2018. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld erre is, amúgy én vagyok a lány:)
2018. jan. 15. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:
8as vagyok...Bocsi akkor,de a lényeg tulajdonképp benne van:-)Hagyd magad felizgatni,ha jól vagy már akkor térj te rá a dologra kézzel szájjal,nem kell feltétlen elmenni.Azért egy 5,10 percet minimum foglalkozz a szerszámmal.
2018. jan. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!