Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti ezt elfogadnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ezt elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Ha a nő nem szed fogamzásgátlót, mert nem szeretne ( sok ártalmas hatása van, ezt most ne ragozzuk, a megszakítás nem biztonságos. Tehát elfogadnátok és nem lenne probléma nektek ha a barátnőtök kizárólag óvszerrel lenne hajlandó szeretkezni? Azt is írjátok hány évesek vagytok, ha kérhetem. Köszönöm.

2018. jan. 20. 14:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem lenne gond

Engem nem zavar annyira a gumi mint sokakat...megfelelő gumit nem válasszák ki sokan

2018. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem zavarna, sosem okozott gondot gumit húzni, ezután sem fog. 24F
2018. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, viszont az sem 100%-os, mint semmi más sem. Viszont, az óvszert meg kell tanulni használni, amit nagyon sokan nem tudnak. Ha megtalálnánk a megfelelő óvszert, akkor semmi akadálya nincsen.
2018. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Zavarna.
2018. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem tartom etikusnak, ha ezt egy férfi nem tartja tiszteletben, hisz teherbe eshet a nő. És egy felelősségteljes férfi szerintem erre figyel, pláne ha szereti a barátnőjét. Csak a legtöbb ismerősöm nagyon hangoztatja, hogy gumival soha gondoltam megkérdezem, velem van-e a gond.
2018. jan. 20. 14:43
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok éve azt használjuk a párom gyógyszer érzékenysége miatt. Semmi gond nincsen vele.

Dugáshoz használjuk, szopáshoz természetesen nem kell.

2018. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
Most attól hogy itt szűz fiúkák véleményére adsz, nem fog semmire sem választ adni. Itt jó hogy gumival dugnának veled, mert az azt jelentené hogy lenne valaki akivel lefeküdhetnek. Egy ideig nyilván tiszteletben tartom, illetve ha valakinek egészségügyi okok miatt nem lehet, de hogy egy egész életen át óvszert használjak az kivan zárva.
2018. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

El, simán. Sőt, gyerek vállalásig én is ellenzem.

43f.

2018. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 , köszönöm a válaszod. Sok nő van, akinek pedig az van kizárva, hogy a be nem tervezett terhességet kockáztassa egy életen át. Biztos találsz majd olyan nőt, akit zsarolhatsz és rávehetsz de belül a legtöbb nem akarja. Csak sokan nem merik kinyilvánítani az akaratukat. Persze férfikènt könnyű, nem neked kell esetleg abortuszon átesned. Azért ezt szem előtt tarthatnád. De ha nem, hát nem.
2018. jan. 20. 14:53
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Én kompromisszumot javasolnék elfogadnám, de egy két alkalmat valahogy néha beiktathatnánk.


A férfinak a legtöbb esetben az jelenti a legnagyobb szexuális örömet ha szabadon a nő hüvelyébe ejakulálhat teljes gőzzel 10-20 löketben.


szóval megérteném de néha lehetne gyereknap. :)

2018. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!