Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megengedjem a baratnomnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem a baratnomnek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, csak akkor elvezhetek a szajaba, ha utana, megcsokolhat, de ugy nyelvesen rendesen. Bele menjek?


21F



2018. jan. 20. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, ha meg nem jön be, akkor legközelebb nem kell erőltetni és ennyi :)
2018. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

miután lenyelte, vagy úgy, hogy még a szájában van?

Szerintem menj bele! ha ő a szájába engedi, hidd el, Te sem fogsz meghalni tőle!

2018. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Valamit valamiért aranyapám.

Én is így csinálom

Volt aki többet nem akart a nők szájába élvezni mert szó szerint azt mondta hogy "g..ci szar íze van fújjj"

24N

2018. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

" Hiszen én miért is tegyek olyasmit, ami szerinte undort keltő? "

Azért, mert szerinted nem az. Ha én nem szeretem a pókokat, akkor Te sem fogod fogdosni annak ellenére, hogy imádod őket? Elég hülye felfogás:D


Amúgy én sem szeretem a saját anyagom ilyen szempontból. Biztos, hogy nem venném a számba. De azt sem várom el, hogy a nő szájába "élvezhessek". Nem izgat a dolog. Azonban, hogy ha ezt Ő igényelné, mert Neki mondjuk tetszik, megtenném, de az előbbi miatt szerintem nem tudnék közvetlen utána vele csókolózni. Mondjuk ha Neki ez probléma ( szerintem ha alapból a szájba élvezést élvezi, akkor nem az ), akkor nem lenne ilyen és kész. :D

2018. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14-es! Igazad van, de engem az izgat benne igazán, ha játszadozunk vele, nem csupán eltüntetem, mint egy konyhamalac. :D 5-ös voltam.
2018. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy az igazi 😃
2018. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy a szájába vagy nem és lenyeli vagy sem.

Alapból utáltam egész életemben, ha elélvezés után egy lány kiugrik az ágyból és szalad a fürdőbe, annyira lehangoló és ezt minden lánynak üzenem.

Tönkreteszi az abszolút legszebb összebújós intim pillanatok hangulatát ezzel.

Kib szott kiábrándító.

2018. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!