Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon miert erzem rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert erzem rosszul magam hogy a volt baratnomnek az uj pasija antiszemita? En egyebkent zsido szarmazasu vagyok.

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
talán azért mert nem örülsz annak, hogy az exed egy valódi tuskót szedett össze
2017. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Kérdésedben a válasz. De ha ez vigasztal, én nem vagyok zsidó és mégsem állok szóba antiszemitákkal. Szóval megértelek.
2017. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ramone ***** válasza:
60%
Azt a f**zt... Minek kell reggel is kamu kérdést kiírni ?
2017. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a politika rovatba való kérdés volna inkább véleményem szerint.
2017. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy provokatív kérdés, mert az antiszemita jelzőt sokszor már arra is ráaggatják, akinek olyan a politikai beállítottsága. Attól még nem itéli el az embereket. Akkor mondhatod vkire h antiszemita, ha konkrétan tesz is azért hogy megsemmisítsen más vallású, származású embereket. Nem hiszem h ez így lenne az illetőneél.
2017. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

09:21 Rosszul tudod. Antiszemita mindenki, aki kifejzetten zsidó gyűlölő, ellenes vagy ellenszenvet táplál a zsidóság felé.

Ez a fogalom definiciója. Nem kell, hogy konkrét tettben megnyilvánuljon ez a fajta gondolkodás.


Kérdező: más emberek korlátoltsága nem minősít téged. Persze, rosszul még érezheted magad emiatt ettől.


Mielőtt belemennénk, nem nem vagyok zsidó.

2017. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

"Miért zavar az hogy az exbarátnőmnek az új pasija liberális? Én egy magyar ember vagyok."


Kb ez is lehetett volna a kérdés...

2017. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ateista vagyok. Semmi nem igazolja jobban a "hitemet", mint egy ilyen kérdés. :)
2017. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

"Miért zavar az hogy az exbarátnőmnek az új pasija liberális? Én egy magyar ember vagyok."


Tehát, ha nem utálom a zsidókat akkor liberális vagyok, de minimum magyar ellenes.

2017. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Crisopher ***** válasza:
100%
Exekkel nem igazán kell foglalkozni, új párjukkal meg főleg nem.
2017. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!