Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy nő akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy nő akár foglalt akár nem szívesen lenne egy foglalt férfi szeretője? Kort is irjatok

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze! Erről szól az összes mexikói szappanopera 😑
2018. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Persze, de nem itt keresek. 38N
2018. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
igen van! kor/L
2018. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ilyen mindig is volt, manapság meg főleg.

A kérdés az,hogy ezt miért teszi és milyen elvárásokkal.


Ha pl. azért, mert kizárólag szexre vágyik, emellett független szeretne maradni, vagy kapcsolatban él, de kevés a szexuális együttlét OK.

Viszont óvatosan kell ezzel a kérdéssel bánni a foglalt pasinak, nehogy más elvárásai is legyenek a nőnek, pl. később szerelem és tartós kapcsolat, vagy anyagi támogatás.


rögtön az elején tisztázni kell ki mit vár el ettől a kapcsolattól és ehhez tartsa is magát.

2018. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen volt ilyen, amikor nem akartam komoly kapcsolatot, az alkalmiknak viszont sose voltam a híve. De az állandóság kellett. Olyan volt mint egy szabadidőpartner. Semmi kötöttség csak amikor jól esik.

De tudom hogy gerinctelenség volt, sajnálom is a nőket akik mellett voltam...

2018. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem pont ilyen nő a szeretőm. Ő is foglalt, én is, a szex otthon mindkettőnknek gyatra, de egymással nagyon szuper.
2018. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is kéne egy ilyen hölgy
2018. jan. 21. 11:20
 8/8 anonim válasza:

Szakítsatok és hajrá!

Mindketten jobban jártok, ugyis az lesz ha ennyire nem illetek össze.

2018. jan. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!