Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de a férfi foglalt. Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Fájdalmasan szerelmes vagyok tesóm egyik barátjába, több, mint egy éve, de szerelmes egy másik nőbe, akivel most össze is jöttek. Nem tudok nem rá gondolni, más férfira szóba se jöhet, hogyan verjem ki a fejemből? Már nagyon fájdalmas az egész, egész jól el tudom kerülni, de ha egy hónap után újra meglátom megszakad a szivem. Hogy szeressek ki belőle?

2017. okt. 28. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy fogalalt pasit mindig hagyni kell. Nem viszonzott a szerelmed, ezért soha nem leszel boldog, amíg iránta vágyakozol. Te is tudod hogy felesleges időpazarlás foglalkozni vele.

Foglalkozz az életeddel, a barátaiddal, hobbiddal, stb. És ha meglátod, gondolj arra, hogy mással van. Ne válaszd a szenvedést a boldogság helyett.

2017. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem lennél büszke magadra, ha belerondítanál a kapcsolatukba, még ha meg is szereznéd, nem adna teljes boldogságot, mert a szerelem úgy jó, ha kölcsönös, és jelen esetben ilyenről nincsen szó.

Az én tanácsom is hasonló, mint 1-esé azaz foglald le magad bármivel, ami leköti és eltereli a figyelmed. Ne az érzéseid rángassanak, urald őket. Egy ideig kerülheted is, hogy lásd, ez is segít.

2017. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem voltál még szerelmes.

Jelened, mint lehetőség tengert lásd s légy boldog érte s használd, de csak azt, hisz azt tudod.

2017. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!