Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen szűznek lenni már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen szűznek lenni már "ciki"?

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen tapasztalatom se szexualitás, se párkapcsolat terén, nem vagyok prűd vagy frigid, csak egyszerűen még sosem alakult úgy, illetve fontos lenne, hogy akivel elveszítem, együtt legyünk, viszont több fiú baráttól is hallottam, hogy nekik ijesztő lenne, nem is a szüzesség része, hanem, hogy semmi tapasztalatom kapcsolat terén. Ti mit gondoltok? fiúk, lányok válaszolhattok. privát off.

21/l



2018. jan. 21. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a téma rengetegszer át lett beszélve. Nem ciki, te döntöd el, hogy mikor veszíted el. Ha eddig nem találtál olyan férfit akivel úgy érezted, hogy jó lenne elveszíteni akkor sincs semmi gond. Ha pedig egy férfit ez ijeszt meg, akkor az a férfi valószínűleg nem való hozzád.
2018. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Remélem szereted a macskákat,mert nagyon unatkozni fogsz öregkorodra,ha nem :/
2018. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Az első válaszát osztom.

Nem ciki, nem vagy elkésve semmiről.

Ne kezeld úgy a szüzességed mint egy teher, inkább tekints rá úgy mint egy érték :)

Nem kell kétségbe esni. Majd jön valaki, akivel összeilletek.

2018. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ramone ***** válasza:
28%

A szüzesség nem kincs és nem érték kicsit túl van ez is misztifikálva

Az hogy egy lány szűz inkább kétes érzetet vált ki az emberből egyrészt tök jó hogy te dughatod meg először másrészt meg milyen dilije lehet ha még senki sem húzta meg.

Pasikènt inkább a mièrtje érdekel és ha elfogadható dologról van szó akkor ez által válhat èrtèkkè.

Ilyenkor a pasira van bízva a nő és az is hogy milyen mértékben akar fájdalmat okozni. Ennyi a sztori

A másik része meg olyan hogy mindenki tanulta valahonnan azért lett tapasztaltabb itt be kell állni a sorba és látni kell rajtad azt hogy szeretnèl tanulni

És ha így elengeded magad és a pasi is türelmes tud lenni és egyik fél sem játszik rá így azt mondanám hogy vállalható egy ilyen nő.

Minden más esetben ki van zárva

2018. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, te mekkora gyökér vagy... :D
2018. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

4-sel értek egyet.

Itt az oldalon sok a szűz és sikeresen bemagyarázzák maguknak, hogy mekkora érték a szüzességük.

Valójában arról van szó, hogy kb a kutyának nem kellenek.

Gondolom te se vagy az a nő, akiért odavannak a palik.

Sajnos ez az igazság.

2018. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramone ***** válasza:
54%

ma 16:29

De legalább őszinte gyökér :D

2018. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Majd , ha 21 éves leszel, és visszatérsz ehhez a kérdéshez, rájössz, hogy semmi ciki nincs abban, ha valaki 21 évesen még szűz, ellenben ilyen kérdéseket föltenni mennyire fájdalmasan béna. Kicsit szánakozok veled kapcsolatban ezért a kérdésért, hogy ez felmerült, megfogalmazódott benned. Tökre gyerekes, rossz értelemben ilyesmikkel foglalkozni. Nem jött el az igazi, senkinek semmi köze hozzá. Nem kell semmit se elsietni, és még pont tök jó is, inkább nézd arról az oldalról, hogy legyél büszke, hogy nem ment át rajtad a fél város. Hanem te egy komoly kapcsolatra vágysz, egy komoly és őszinte kapcsolatra, csakis a megfelelő partnerrel, társsal. Amúgy még nem néztem meg a kérdés kifejtését, csak leírtam azokat, amik hirtelen jöttek.
2018. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Látom, hogy azért elég különbözően vélekednek erről emberek és ez jó, bár kicsit ijesztő. Nyilván nem ez ismerkedésnél a pàrbeszéd indítóm és kicsit furcsán érzem mag, mikor látom, hogy bizonyos számú randi után a másik mire számít. Ilyenkor úgy érzem, hogy az idejét rabolom, mert senki nem számít arra egy 21 éves nőnél, hogy hónapokig tartó ranfizgatás és bizalomépítés kéne ehhez. Ez az igazság. Hogy ilyen idősen ez is része a másik megismerésének egy kapcsolat elején. De mivel szűz vagyok nekem ez nem megy. mondhatják, hogy nem teher, de egy idő után bizony az és ezt érzem. Nem akarok túl lenni rajta csak úgy. viszont örülnék további véleményeknek/tanácsoknak, mert ez nem olyan dolog, amit ismerősökkel beszélnék meg.
2018. jan. 21. 22:50
 10/11 Ramone ***** válasza:
0%
Hát figyelj átmegyek nekem adod a szüzességed és majd én cipelem ezt a hatalmas terhet :D
2018. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!