Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy pasi aki nagyon hajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki nagyon hajt nálam szexre. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én viszont szeretnék többet. Van olyan hogy lefekszek vele és késöbb alakuljon ki több, vagy ne legyen semmi se köztünk inkább.
2018. jan. 22. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Veled biztos nem akar, meg én se akarnék ilyen gondolkozású csajjal semmit hosszú távra.

Mert te nem ismered , halvány gőzöd nincs hogy ő milyen tulajdonságokkal rendelkezik, de már te többet akarsz.

Nem fog feleségül venni biztos lehetsz benne.

2018. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem momdtam hogy nem ismerem. Történetesen 10 éve ismerjük egymást
2018. jan. 22. 09:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd ha Ő CSAK szexet akar addig fog hajtani amig megnem kapja a pinádat csak addig vagy érdekes te vagy a préda

Lehet hogy egy párszor a zászlóra húz de nem lesz több akkor se ha te többet szeretnél

Neked fog szarúl esni

Mert úgy érzem túl naív lélek vagy

Azthiszed hogyha odaadod magad akkor majd hamarosan a jegygyűrűt húzza az újadra ès nem a cotont a farkára.

Ez nem így működik

Persze vannak esetek amikor Szexkapcsolatból lesz Kapcsolat meg Házasság és Gyerek . De ezek ritkábbak.

24N

2018. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy dug*sból nem. Szexpartnerségből lehet.
2018. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem lefeküdnél vele, hanem randiznátok? Úgy mint ahogy a felnőtt emberek szokták. Eljártok együtt helyekre, tudod... Az ember a partnerével amúgy is csinál ilyeneket. Ha ő már a randizás időszakában sem akarja ezt, akkor nyilván nem nagyon akarná később sem. Ebben az esetben eldöntheted, hogy lefekszel vele így és nem lesz több vagy nem fekszel le vele egyáltalán. Ha pedig bejött a randizás és beléd zúgott akkor már sínen vagy.
2018. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz. Nagyon sok nő reménykedik ebben, és mind csalódik.
2018. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, de az a férfi, aki csak a szexre hajt, azzal ne tervezz tartós kapcsolatot...
2018. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 fokot nem nehéz ugrani. Könnyed kapcsolat, nem éltek együtt, de néha több napot is együtt töltetek (gyakran hétvégék, évente pár hét közös vakáció), hétköznap is kimozdultok közösen ide-oda. 2 fokot is még talán (együtt éltek “amíg az mindkettőtöknek jól esik”). Viszont nem az így megismert nőket szokták elvenni....


40F

2018. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne menj bele. Én is voltam ilyen helyzetben. Én hülye belementem ,mert azt hittem ő más lesz,de ugyanolyan kis senkiházi d.nó,mint az összes pasi. Utólag nagyon megbántam. Úgyhogy,ha nem akarsz utána szenvedni ,hagyd a francba. Vagy húzd az agyát,ahogy ő húzd fel és hagyd ott ,megérdemli hidd el!!
2018. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előre szólok, hogy én ismerem magam és nem szent írás amit mondok, mivel minden ember más DE én tudom az ismerkedés elején, hogy tudnék e érezni az adott nő iránt valamit vagy nem. Mivel nem akarom egyik nőt sem kihasználni érzelmileg ezért már az elején tisztázni szoktam a szándékaimat, hogy ne legyen ebből félreértés. Mellesleg volt olyan szexkapcsolatom, ahol összejártam egy lánnyal, mondtam neki, hogy ennél több nem lesz és belémszeretett. (természetesen láttam rajta, hogy valami változott elkezdett bújni, féltékenykedett stb) Tisztáztam vele mégegyszer, hogy hányadán állunk mivel továbbra sem éreztem semmit. Végül megértette, hogy nem tudom viszonozni azt amit ő elvárna és megszakadt a szexkapcsolat. Azóta is nagyon jóban vagyunk. Ezt csak azért írtam le mert a lány is csak azért szexelt velem azután, hogy belémszeretett, hogy hátha viszont fogom szeretni. Szóval erre ne alapozz..:) 20F
2018. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!