Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szuzhartya tapintata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szuzhartya tapintata?

Figyelt kérdés
Sziasztok, baratnommel lefekves elott ujjazasra gondoltunk es ilyen rugalmas de viszonylag vastagnak tuno megfeszulo valamit ereztem... Nem olyat mint amit az ember gondol a "hartya" szo alatt... Illetve a melbimboja nyalogatasa utan ilyen rossz hagymara hasonlito izu lesz a szam... Mi lehet ez?

2018. jan. 22. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
xddfd
2018. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szűz a csajod akkor a szűzhártyát érezted. Mindenkinek más

Hát hogy miért lesz hagyma ízű a szád bimbi nyalás után nem tudom.

Esetleg nem eszik túl sok hagymás dolgot..szendvicshez zöld hagymát vafy fokhagymás dolgot

A hagymátók ha túl sokat eszik az ember Hagyma szagú lesz a bőre a Testnedvei.

Pl izzadtság és izgalmi váladék is lehet hagyma ízű.

24N

2018. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
A méhszáját érezted, az pont olyan, mint amit leírtál. A szűzhártya másmilyen lehet tapintásra. De annak gyakorlati jelentősége úgysincs, kb szinte mindenkinek lebomlik annyira az első szexre, hogy semmiben nem lehet észrevenni, hogy ott van, nem kell foglalkozni vele. Az első szexnél jelentkező fájdalom vagy vérzés sem a szűzhártya miatt van, hanem mert fél, izgul a lány, és nem tágul ki eléggé.
2018. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
3# ilyen anatómiai mélyrepülést még életemben nem láttam...
2018. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tapintatlan itt az....
2018. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagy a tapintata... úgyis mondhatnám tapintatlan. Ez a szűzhártya már csak ilyen. Mond meg a csajod, hogy nem kell szorosan a melléhez szorítani a hagymát, amikor hámozza, engedje lejjebb...
2018. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A többiek már elmondták. A hagymára reflektálnék: talán ő a chips gyárban a gépkezelő, hogy a bimbója körül formázza a gép a hagymás-tejfölös karikát?
2018. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az oldalt. Újra és újra képes elhitetni velem, hogy ennél már nincs lejjebb. Aztán megint jön egy kérdés, amitől egy hétig a fejemet fogom... :-))
2018. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a bimbojat hagymaval dorzsolgeti szepeszeti okokbol xdd talan furdeni kellene a csajnak szerinteM. CSUPAN igenytelen ..
2018. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. hány centire volt bent az ujjad? Akadályba ütköztél, úgy érezted? A lány hogy reagált? Beljebb dugtad utána az ujjad, vagy ott megálltál? Valószínű a szűzhártyáját érezted, de azon egy-két ujjad simán átmehet, hiszen van(nak) rajta lyuk(ak). Illetve mivel rugalmas, befelé is tágulhat, tehát finoman megujjazhatod úgy is, hogy nem szakad át a szűzhártyája. #3-asnak nem volt még szerencséje szűz lánnyal lenni. Minden lánynak más vastagságú a szűzhártyája, extrém esetben olyan vastag, hogy orvosi beavatkozás is kellhet (vagy ha nincs rajta nyílás).
2018. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!