Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melleikkel elégedetlen lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melleikkel elégedetlen lányok, nektek volt hogy szexuálisan izgalomba hozott ha valaki verbalizálta őket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 11:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Verbalizálta?
2018. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Pl, ha kicsi.. kicsinek hívta.

Pl, ha lóg.. logósnak hívta.


Stb.

2018. jan. 23. 11:41
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező arra kíváncsi, hogy pl. egy kis mellű lányt felizgat-e, ha valaki elkezdi mondogatni neki, hogy milyen pici.


Kb. hasonló mint a kis pénisz fétis. Van olyan kis farkú férfi akit izgalomba hoz, ha cikizik, hogy milyen rövid.


Szerintem ezt jelenti a verbalizálás ebben az értelemben.


Egyébként biztos van olyan sub beállítottságú nő aki ezt szereti.

2018. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
3as válaszoló, remekül érti. :)
2018. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
én nagyon nem szeretem a melleimet nem vagyok velük megelégedve (szerintem nem formásak és emiatt gátlásos vagyok) viszont a pasik általában imádják ennek ellenére legtöbbször melltartóban szexelek akár kaland akár kapcsolat. Ha még mondjuk formátlankának hívnák vagy valami ilyesmi biztos h elsírnám magam :D
2018. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Igen, amikor mondta, hogy tetszenek neki, és ezt megerősítendő, alaposan el is kényeztette őket.
2018. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elkeserítene és elmenne a kedvem minden szexuális tevékenységtől...Tisztában vagyok az előnytelenségeimmel,nem kell hogy még mondogassa is valaki
2018. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicim annyira szomorú, hogy évekig nem szerettem, hogy csak hosszas becézgetésre hajlandó felengedni és jól érezni magát.
2018. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ez bejönne. Akinek kicsi, azt általában nagyon zavarja és mástól említést sem akar róla hallani. Nekem csak kis mellű lányokhoz volt szerencsém és én azt tapasztaltam, hogy a mellett, hogy nagyon elégedetlenek vele, nagyon szeretik, sőt szinte megkövetelik, hogy eleget foglalkozzanak velük:D Tehát érzékenyebb nekik, mint amit hallottam egy-két nagymellű nőtől, hogy semmit sem érez, ha a melleikkel foglalkoznak. Némelyiknek az egyszerűen nem erogén zóna. A kisebb mell gyakran feszesebb amúgy. Bár nyilván engem is vonz a nagy mell, mint minden egészséges férfit, de nem undorodtam senkitől azért, mert kicsi volt a melle. Volt olyan aki titty fuckot szeretett volna nagyon kis mellel és mondta ő is, hogy sajnos nem tudna, de azért megpróbálta :D A nőket jobban tudja zavarni, ha kisebb a mellük mint az enyém és szóba is hozzák, mert bennük bujkál. De messze nem a legfontosabb szempont, hogy legyen nagy melle, de azért nem szeretnék úgy meghalni, hogy nem voltam nagymellű lánnyal
2018. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
ha elégedetlen vele, mert kicsi vagy mert nagyon lóg, akkor nem hiszem, hogy jól esik nekik, ha így becézgetik!
2018. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!