Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek bejön az INTP...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejön az INTP személyiség nőknél?

Figyelt kérdés

Csak az írjon, aki tudja miről beszélek.

Tudom, hogy nem egy önismereti teszt eredménye szerint választunk párt, ez sem kell leírni.

Általánosságban kérdezem.


2018. jan. 24. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen vagyok és el tudnék képzelni ilyen lányt párnak. Bár nőben nehéz ilyet találni, mert a nőket inkább a hormonrendszerük irányítja, mint az eszük ...
2018. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikusak ezek a tulajdonságok, de tudom, hogy sokan nem bírják az introvertáltakat. Viszont ez bőven kevés információ bármihez, ettől még lehet olyan is akitől sikítva menekülök. Persze lehet pont az ellenkezője. Nagyon sokat számít hogy fejezi ki és hogy használja ezeket a vonásokat.
2018. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent?
2018. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudsz olvasni?
2018. jan. 24. 13:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Idegesítő tudálékos személyiség.
2018. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem. Én INFJ vagyok, nekem sok lennél.
2018. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én INTJ, de az INTP-ből is jó sok mindenben magamra ismerek.
2018. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok INTP amúgy.
2018. jan. 24. 13:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül, de szerintem kevés olyan ember van aki ténylegesen ilyen típus. Különben nem kell mindenkinek tudni, hogy ez minek a rövidítése! Nem bunkózni kell, egy másodpercedbe került volna, hogy leírd ez minek a rövidítése. Vagy most okosabbnak hiszed ha rövidítesz? Vagy ha nem írod ki mi ez?
2018. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek ezekkel a elméleti, rendszerező, " szórakozott professzor" típusú emberek.
2018. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!