Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek bejön az ilyen csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön az ilyen csaj?

Figyelt kérdés

sokszor csajos,de neha hord fius ruhakat de megsem tunik benne fiusnak,sportol tehat izmosabb teste van

szemelyisege olyan hogy szeret kedveskedni,gondoskodo tipus,ő tölti be ugymond a pasi szerepet de kulsőre azert csajos ahhoz kepest hogy leszbikus



2016. dec. 25. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez valami színes hajú feminista gender-fluid macskaimádó, aki minden nap eldönti a 100+ nemből hogy ma éppen mi akar lenni tipus?
2016. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miert lenne az?
2016. dec. 25. 17:19
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A leírásból ez ugrott be.
2016. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
egyebkent nem macsakimado,nem szines haju ,nem akarja minden nap eldonteni h mi akar lenni,hanem tudja hogy mi
2016. dec. 25. 17:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
en izombol bukok a szineshaju macskaimado genderfluid tipusra :D
2016. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyedul ez a pasi szerep nem tetszik, egy leszbikusbkapcsolatban nalam ennek nincsen helye, egyenloseg van
2016. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

jo azert nem mondom h tulzasba esik a szerepben

hanem csak olyanra gondolok hogy kocsija van es ő a sofor mindig,ő hozza bujnak,vedelmezobb tipus stb

2016. dec. 25. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

én is fiúsabb vagyok, szeretek bújni is, mindegy, hogy kis vagy nagy kifli vagyok, mindkettőt imádom és rohadtul nem tudok vezetni... :D és elárulom, hogy hetero kapcsolatokban is sokszor szeretnek bújnia férfiak és van aki nem tud vezetni, ne legyél már ilyen szexista... :(

én csak egy lányt szeretnék, akit egyenrangú társamként kezelhetnék, és akinek természetesen erre van igénye, akárcsak nekem :)

2016. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Ezt a "pasi szerep" dolgot is túl bonyolították az előbbi hozzászólók mint itt kb. mindent :D

2016. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem is tulbonyolitottak
2016. dec. 25. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!