Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti könnyen elmentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti könnyen elmentek szex közben?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, volt már kapcsolatom is, szerettem is a párom, de még sosem volt orgazmusom, és nagyon zavar

2018. jan. 26. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak velem foglalkozik, akkor nagyjából a 25. percnél már beszélhetünk az orgazmusról. 30 perc után néha még össze is jön.

Ez nem azt jelenti, hogy nem élvezem, csupán az orgazmus jön nehezen.


Egyedül megy?

2018. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pozitúrától függ.
2018. jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
75%
Nők nagy százalékának évekig nincs orgazmusa. Ez miatt ne aggódj, csak rá kell jönnötök, hogy neked mi a jó. :)
2018. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Póztól függ. Misszionáriusban soha életemben nem mentem még el, ki nem állhatom, pedig nincsenek gondjaim az orgazmussal, magamnak csinálva többször is el tudok menni simán, a páromnak sem kell sok, hogy sikerrel járjon...:) Élvezem a szexet minden pózban és formában, de elmenni csak úgy tudok, ha a mellem és a csiklóm érintkezik valamivel. Hangsúlyozom, érintkezik, nem cirógatják meg harapják. A srácok többsége (legalábbis aközül a pár közül, akivel voltam) nem tud nyalni. Próbáltak úgy eljuttatni a csúcsra, de én az az ember vagyok, aki nem bírja ezt a finom nyelvkotorászást, hanem hangosan elkezd röhögni, annyira csiklandós. Meg kell beszélni a partnerrel, meg közben is irányítani. Persze, az ember szerencsétlennek érzi magát, ha rászólnak, hogy hogyan csinálja, de muszáj valahogy összecsiszolódni, ha nem megy.
2018. jan. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
A nőknél az orgazmus sok mindentől függ. Függ attól, hogy milyen érzéseket táplál a partnere iránt, hogy mennyire engedi el magát szex közben a nő, illetve az sem mindegy, hogy milyen pózban történik az aktus. Vannak nők akiknél könnyen megtörténik az orgazmus mindentől függetlenül. Vannak nők akiknél nehezen tudják elérni az orgazmust. Olvastam pár helyen, hogy vannak olyan nők, akik egész életük során sosem fogják átélni az igazi orgazmust. Ezt sajnos nem tudom, hogy igaz-e. :)
2018. jan. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lovaglóban fél perc alatt elmegyek
2018. jan. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3-4 perc alatt el tudok élvezni bármilyen pózban, és hidd el ez is nagyon zavaró :S valamikor már kellemetlen a pasi előtt h ilyen hamar elmegyek
2018. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyorsan elmegyek szerencsére. :)
2018. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

7#

Miért kellemetlen? Utána nem tudjátok folytatni? Ha igen, akkor a legjobb ha egymás után vannak az orgazmusaid 😀

2018. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kísérletezzetek, tanuljátok a saját és egymás testét, anélkül nem is lesz jó a szex.
2018. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!