Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti könnyen elmentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti könnyen elmentek ha a barátotok bennetek van?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy eddig még nem sikerült, és érdekelne hogy tudnék ezen segíteni. Tapasztalatok?

2016. jan. 9. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én csak úgy tudok, ha közben a csiklóm is izgatva van
2016. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A legjobb,mikor bent van és mozgatja és közben a csiklómat is izgatja.Olyankor a legintenzívebb az orgazmus..:)
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt egy csomó pasim, de egyikkel se tudtam hüvelyileg elmenni, a mostanival sikerül :3
2016. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyi orgazmus a lányoknak olyan, mint a csokireszelék a gesztenyetortán lévő habon. Nagyon ritkán fordul elő és a legtöbb lány maga is bizonytalan, hogy tényleg megtörtént-e. Neked nem a lány hüvelyi orgazmusára kell törekedned, hanem arra, hogy érezze, szükséged van rá. Ez kifejeződhet hirtelen erős megkívánásban és csendes kitartó simogatásban ölelkezésben is. Egy lánynak néha erre, néha arra van szüksége ahhoz, hogy teljes értékű nőnek érezze magát.
2016. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könnyen elmegyek, csak a csiklómat is izgatni kell. Anélkül sajnos még sosem sikerült.
2016. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
TANULD MEG!
2016. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem forditva van :) a huvelyi orgazmust nagyon konnyen el tudom erni amikor a baratom bennem van :) szerintem probald meg hogy a hatadon fekszel, a labaid felemeled es felrakod a nyakaba :) igy melyebbre is tud benned menni es gyorsabban is tud mozogni :) remelem tudtam segiteni ^^
2016. jan. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!