Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom rendesen kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom rendesen kielégíteni a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk egy ideje. Jó a szex, ő is élvezi, de nagyon ritkán van orgazmusa.
2018. jan. 26. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek arról, hogy mi a jó Neki. Hogyan tudnál még jobb lenni stb. minden azon múlik mennyire vagytok komunikatívak egymással és, hogy mennyire beszélitek meg nem csak a mindennapi dolgokat, de bizony a szexuális dolgokat is ugyanúgy meg kell beszélni. Hidd el egy kis beszélgetéssel és odafigyeléssel minden menni fog..
2018. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Készülj rá lelkileg hogy félre fog lépni
2018. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Neked mennyi idő kell hogy elélvezz?
2018. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elég helyzetfüggő, de átlagosan negyed óra, húsz percig tart az aktus. Valahol olvastam, hogy vannak olyan nők, akik képtelenek az orgazmusra. Ez igaz?
2018. jan. 26. 23:16
 5/20 anonim ***** válasza:

igen igaz.. próbáld meg izgatni a csiklóját szex közben.. és kérdezd meg tőle, hogy hogyan jobb Neki

első voltam

2018. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb esetben nem arról van szó hogy nincs a nőnek orgazmusa hanem hogy a pasi nem képes őt eljuttatni odáig.
2018. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Én meg azt olvastam, hogy az egészséges nőknek 8-18 perc aktus elegendő az orgazmus átéléséhez, ha minden klappol. Mekkora a péniszed? A barátnőd alkatáról mit lehet tudni?
2018. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Nincs itt semmi baj, csak jol ki kéne nyalni. A csiklojával tuti lesz orgazmusa.
2018. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Minden nő képes orgazmusra. Izgasd fel alaposan és használd úgy a cerkád, ahogy ő kívánja. Ha sajna kicsi a méterrúd, akkor lehet az a baj, van olyan csaj, aki csak naggyal tud elmenni.
2018. jan. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Jó a szex de ritkán van orgazmusa? Akkor abban mi a jó nektek,már bocsi...hány évesek vagytok ti? 17? Ha jól kommunikáltok,és figyeltek egymásra akkor jó a szex,ha pedig jó a szex akkor van orgazmusa...ez kompletten jó..
2018. jan. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!