Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldhatnánk meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnánk meg a hármast, ha mindketten irtó féltékenyek vagyunk?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje gondolkozunk ezen viszont mindig vita lesz belőle. A párom nagyon nagyon NAGYON féltékeny, amúgy is, és hát én se vagyok annyira szent annak terén, ha más lányt csókolna... Belegondolni is szörnyű. Arra gondoltunk, hogy akkor mindketten beállunk máshova, így nincs az, hogy féltékenykedés lenne. Vagy ilyenkor, hogy oldjuk meg? A felállásokról se beszéltünk még, arról is mondanátok pár szót, hogy hogyan praktikusabb? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 28. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejezzétek be ezt a kapcsolatot, nincs értelme.


Mindketten mással akartok kefélni, de a másiknak ugyanezt nem engednétek. Ez így értelmetlen.

2018. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beálltok máshová, akkor nem lenne féltékenység?Vagy elég, ha nem látjátok, a tudatban meg ott lesz?Így nem lesztek féltékenyek?:D :D
2018. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
De szánalmasak vagytok ti :D
2018. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Miért akartok mással együtt lenni? Nem jó együtt, nem elég együtt kettesben?

Ha féltékenyek vagytok, akkor nem értem, minek akartok 3-at bevenni.

2018. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha már maga a gondolat is problèmát szül, teljesen fölösleges belemenni. Nem elèg erős az ilyen dologhoz a kapcsolatotok.
2018. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt így nem tudjátok majd megoldani, felejtsétek inkább el a hármast. Ha ez csak gondolati síkon is ekkora probléma garantálom, hogy vagy nem sikerülne jól a dolog vagy utána egymás szemére hánytorgatás menne és szakítás.
2018. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt nem értem, miért? Miért akartok mással baszni, ha ennyire féltékenyek vagytok mindketten? Nem jó a másik? Akkor miért vagytok együtt? Vagy csak divatból akarjátok kipróbálni?
2018. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha már felvetődik, hogy mással qrjatok, akkor alapból súlyos gondok vannak a kapcsolatotokkal. De ha még féltékenykedtek is, akkor végképp nem értem, miért vagytok együtt.
2018. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagy a féltékenység akkor hadjátok az egészet. De ha mégis a hármast akarjátok akkor elötte beszéljétek meg h ez csak egy játék és semmi komoly
2018. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!