Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok ez még beleférne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok ez még beleférne?

Figyelt kérdés

Mégpedig az hogy ha egy leszbi nő szeretne kinyalni vagy felcsatolóssal megdugni az még jöhetne?

Azért gondoltam mert sokan csókolóznak buliból ami bensőségesebb az előbbiektől eltekintve mert azokat még úgy is ellehet képzelni hogy férfi csinálja.


És még annyit kérdeznék hogy a szex nők között gátlástalanabb mint a pasik között?


Köszönöm a válaszokat előre is.


2018. jan. 28. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Választ erre nem tudok adni, de az egyszer biztos, hogy te defektes vagy.
2018. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy defektes és szerintem a férfiak közötti szex a gátlástalanabb. de hetero férfi létemből kifolyólag nem tudom ezt érvekkel alátámasztani.
2018. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Carragher_x ***** válasza:
91%

Neked, mint hetero férfinak beleférne, hogy egy férfi szopjon le? Vagy ha seggbe dughatnál egyet? Hisz csak el kell képzelned, hogy valójában egy női száj és egy női fenék amiben a farkad jár éppen:D:D:D


Nem nagyon vagy tisztában ezzel a hetero, meg bi, meg homo dologgal ugye?:D

2018. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha akarod, erre vágysz, akkor miért ne? Nincsenek írott szabályok.


Nemek közötti szexkülönbség, ki mennyire perverz, gátlástalan.. szerintem egyénfüggő, nem pedig nemtől és szexuális beállítottságtól.

2018. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

A hetero azért hetero, mert nem szeretne nővel szexuális dolgokat csinálni érted :D


Te akarnád, hogy egy pasi felcsatolós műhimbilimbivel megdugjon? :d

2018. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem hogy női hetero
2018. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 1,5 éve vagyok együtt a párommal aki férfi, szexelni is csak vele szexeltem, így azt hiszem heteronak vallhatom magam, bár még előtte szárnypróbálgatás gyanánt (ivósjáték egy buliban) csókolóztam többször is lányokkal, és tetszett a dolog. Ha szingli lennék és úgy adódna akkor kipróbálnám.
2018. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Carragher_x ***** válasza:

#7

Tehát nem vagy teljesen hetero.:)

2018. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7!

Köszönöm a kérdésemhez vonatkozó válaszodat, az egyetlen értelmes ember aki nem oktat, nem cinikus, hanem VÁLASZÓL.


Egy térítő téged is megtalált,de ne foglalkozz vele sok itt a pszichológus és az önkéntes tanár...

2018. jan. 28. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát lehet nem vagyok teljesen hetero, ez jutott. :p Igazából szebbnek tartom a női testet, művészeti suliba járóként gyakran is választom ezt a témát. De párkapcsolati szinten már nem tudnám elképzelni magam egy nő mellett.
2018. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!