Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok beleférne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok beleférne egy nálatok 10 évvel idősebb pasi egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Vannak olyan csajok akik náluknál max 2-3 évvel idősebb pasit keresnek, de vannak akik akár náluk 10 évvel idősebbel is eltudják képzelni a kapcsolatukat.(tinik) Vajon miért keres egy lány nála sokkal idősebb pasit? Érettnek érzi magát kora ellenére vagy más oka van?
2014. ápr. 21. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem, 3-4 évnél semmiképp se legyen idősebb nálam
2014. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ismerősim között 12 év volt...


azért ennyire ne érezzék magukat érettnek....

2014. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El tudnám képzelni, de ott meg is akadnék....
2014. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem, mivel komoly kapcsolatot keresek ezért nem fér bele. 20 éves vagyok, és nagyjából velem egyidőssel is akarok kapcsolatot kialakítani, megmondom az okát is. Mivel nagyjából szeretném vele együtt csinálni a dolgokat, pl az összeköltözés, majd később a gyerek meg stb. Elég taszító számomra a gondolat hogy mondjuk én ha szeretnék ilyen 25-26-27 éves koromban egy gyereket akkor a másik már majdnem 40 éves. Szóval nem, inkább legyen nálam fiatalabb 1-2 évvel mint hogy 10 évvel idősebb legyen. De azok tinik számára akik nem a komoly kapcsolatot keresik nagyon vonzók az idős férfiak.
2014. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20 alatti lánynal nem.
2014. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kerestem, de majdnem 20-szal idősebbet találtam, csak azért nem fogom kidobni, mert idősebb
2014. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is saját korombelivel fiúval tudtam csak elképzelni kapcsolatot. Aztán most egy majdnem nálam 9 évvel idősebbe botlottam bele, akivel a lelki kapocs egyre erősebb, jó eséllyel komoly kapcsolat is lesz belőle... Soha nem lehet tudni, néha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy az ember azt magának elképzeli :)

Mondjuk nálam a 10 év a maximum, ami még belefél, ha annál idősebb lenne, akkor biztos nem mentem volna bele semmibe, de ez a 9 év még határeset. :)

23N

2014. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!