Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan, akibe már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akibe már élveztek bele? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni hogy milyen az, azt mondják jó érzés, meg ha nem húz gumit az aktív fél és az egész farkát érzed. :P Persze csak olyannal, aki tiszta, mert ezek mind fertőzésveszélyes dolgok azt is tudom. Tapasztalatok? Meg ha beléd pisilnek vagy ilyesmi. :P

2016. márc. 26. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszett
2016. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom fiú vagy és az anál szexre érted, én viszont lány vagyok de gyakran gyakorlom az ilyesfajta örömszerzést. És nekem már élvezték bele a popsimba és azt kell mondanom hogy érzésre nem éreztem semmit belőle. Viszont nem jött ki, csak másnap, ami kellemetlen volt nagyon mert szakaszosan jön ki, óránként kellett mennem wc re és csak egy kicsi jött ki szóval én nekem kellemetlen.
2016. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszett éreztem amikor elsült
2016. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Hogyhogy olyan, akibe már beleélveztek? :D Miért, van olyan, aki kiveszi a végén? :D mitől fél, hogy teherbe esel? :'DDD
2016. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem semmit csak azt hogy folyt ki belőlem :) De jó érzés volt tudni hogy belém élvezett :D

16/p

2016. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó érzés, pláne ha érzed is :)

Mindenesetre jobb mint mikor kirántja és a hátamra megy.

Pisilés csak a számba volt meg az arcomra, de nekem az is bejön, nagyon izgató.

2016. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a tudat jó mint az, hogy érzed....
2016. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
meleg...semmi extra.. wc-re kell mennem utána, mert folyik ki meg olyan mintha kaksizni kéne:D
2016. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!