Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan valtoztathatnam meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtoztathatnam meg az elnyomott szexualitasomat?

Figyelt kérdés
Sok fejben levo problemaval kuzdottem, kuzdok meg es ebben a kerdesben valahogy ugy tortent hogy evek alatt teljesen kigyilkoltam a vagyat onmagambol. Meg tinedzser korban rendesen tombolt bennem a vagy hogy partneremmel egyutt legyek... De akkor is mindig valahogy bunnek erezetem ezt. Aztan egy parkapcsolat vegen mondjuk csunyan a foldbe dongoltek lelkileg.. Sokaig nem is volt normalis kapcsolatom... Egy-egy egy ejszakas kalandba belementem de hanyingerem volt az embertol es magamtol nagyon gyorsan...meg most is felfordul a gyomrom ha eszembe jut..... Valamikor termesetesen vagyom az egyuttletre de valamikor egyaltalan nem. Nem ugy mint regen es zavar. Boldog parkapcsolatba elek lassan ket eve a baratommal es nem volt lathato problemank a szexualitassal. De bennem tudom hogy valami nem klappol ugy ahogy kene ahogy akarnam magamtol. A sebek a mulbol a felelem es undorodas sebei valahogy ugy erzem hogy bebortonoz es nem tudom olyan mertekben megelni az egyuttleteket ahogy szeretnem. Ne tessek felre erteni minden egyuttlet jo lezarassal er veget. De meg mindig szenvedek attol minta ez bun lenne vagy nem tudom... Sokszor esek ki abbol a mamoros erzesbol hogy igazan akarjam... Pedig... Ha valaki kuzdtott hasonloval vagy valami tanacsot tudna adni hogy tegyem magam tul ilyen gondolatokon, megkoszonnem.
2018. jan. 28. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy menj el ezzel pszichiáterhez. Nem kell beutaló sem, nekem brutálisan sokat segített!
2018. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus tud segíteni, ha ő nem akkor pszichiáter,mert itt valahol mélyebben van elásva a probléma.
2018. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!